Nová role zpěvačky Alžběty Bartošové: Je ze mne pendler!
Zdroj: herminapress

Nová role zpěvačky Alžběty Bartošové: Je ze mne pendler!

Vytvořeno dne 16.04.2021

Než se zpěvačka Alžběta Bartošová dostala ze svého rodného Slovenska na zkoušku kostýmů do Divadla Broadway, chvilku to trvalo. Na hranicích musí mít všechny doklady v pořádku.

„Jsem ze Slovenska, ale v Praze žiji už 12 let. Momentálně jezdím na Slovensko pracovat. Jsem tzv. pendler. Neustále se nechávám testovat a mám složku dokladů s různými povoleními. Nesmím na nic zapomenout. Je to komplikovanější, ale není to problém,“ uvedla se Alžběta Bartošová v kostýmu z muzikálu Láska nebeská. „Kostýmní výtvarník Roman Šolc se trefil. Šaty se nemusí vůbec upravovat. Však se také udržuji, každé ráno cvičím jógu a přidám další cvičení.“  

Zpěvačka momentálně na Slovensku točí seriál, o kterém nesmí moc mluvit. „Nikdy jsem v takovém množství nenatáčela a musím říct, že mě to baví víc než muzikál. Ale to je tou koronou. Je možné, že už jsem zapomněla, jaké to je, zpívat v muzikálu,“ smála se Alžběta Bartošová, kterou můžete slyšet v Divadle Broadway také v muzikálu Kat mydlář, Kvítek mandragory a dalších.