Proměna Sandry Pogodové: Z vědátorky s upjatým límečkem v sexy dámu k nakousnutí
Zdroj: herminapress

Proměna Sandry Pogodové: Z vědátorky s upjatým límečkem v sexy dámu k nakousnutí

Vytvořeno dne 15.04.2021

Žádné šití, ale kostýmy pořízené přes internet. Tak se musel zařídit kostýmní návrhář Roman Šolc, vybavoval kostýmy pro muzikál Láska nebeská v Divadle Broadway.  Šaty z internetového frcu měla na sobě i herečka Sandra Pogodová.

„Žádnému kostýmnímu návrháři teď nezávidím jejich práci. Objednávat něco na blint přes internet není sranda. Musíte myslet, aby po jednom praní kostým nevypadal jako hadr na holi, aby vydržely zipy, švy. U mých šatů musíme vyměnit zip za pevnější, protože v kostýmu budu zpívat, tančit. A také zip musí stoprocentně fungovat, někdy máte na rychlý převlek jen vteřiny a to potom nesmíte se zipem zápasit,“ vnesla Sandra Pogodová trošku jasno do zákulisní kuchyně.  

V muzikálu Láska nebeská hraje Sandra Pogodová postavu Zuzany Metelkové, kandidátky věd. Je to suchopárná ženská, která si myslí, že má všechno zase sebou a během inscenace se zamiluje, ale absolutně bláznivě. A nastane fičák, který musí Sandra Pogodová uhrát. Přitom se herečce po prodělaném covidu stále ještě špatně dýchá.

„Měla jsem covid a s docela nepříjemným průběhem. Po vyléčení se ukázalo, že nejsme schopná naběhnout do plného provozu. Hodně pomalu se dávám dohromady, ale nějak zvlášť to neprožívám. Potřebuji shodit dolů i pár kil. Protože neudýchám cvičení, hodně chodím. Denně skoro 10 kilometrů, nebaštím pečivo, víc piju a večer nejím,“ usmívala dobře naložená Sandra Pogodová a těší se, až v září představí svoji Metelkovou divákům Divadla Broadway.