Ondřej Vetchý se zamiloval. Jeho vyvolenou je…
Zdroj: Bioscop

Ondřej Vetchý se zamiloval. Jeho vyvolenou je…

Vytvořeno dne 03.06.2022

 

Už 26. června se na plátnech kin objeví Aňa Geislerová v romantické komedii Prezidentka, a jak už žánr napovídá, místo politických témat se budou řešit hlavně vztahy a láska. Osud jí totiž do cesty přivede Ondřeje Vetchého.

Jde k sobě nejvyšší funkce ve službách státu náročná na čas i protokol, a poetické zaměstnání umělce, jakým sochař Petr v podání právě Ondřeje Vetchého je? To je jedna z otázek, na kterou bude Prezidentka hledat odpovědi. „Ondra hraje perfektně vždycky, ale tady ho velmi oslovil příběh. Je to vlastně druhá hlavní postava filmu. Hraje člověka, který se s Aňou náhodou setká a přeroste to ve vztah, který řeší,“ prozradil režisér a autor scénáře Prezidentky Rudolf Havlík. 

Pro Aňu Geislerovou je spolupráce s Ondřejem Vetchým pokaždé velice příjemným zážitkem, znají se natolik dlouho a dobře, že trávení společného času na natáčení snad ani nelze považovat za práci. Máme se spolu opravdu rádi, je to takové přátelství, řekla bych - mezi náma klukama. Můj táta mi vždycky říkal, že jsem ze všech jeho dcer jeho nejoblíbenější syn, a s Ondrou to máme právě takhle. Jsme kámoši. Cítím to tak. Můžeme spolu jít na pivo, ráda ho podpořím na fotbale, i když mu vůbec nerozumím, baví mě to,“ směje se Aňa.