Osudové ženy Pavla Trávníčka! První a poslední manželka a bývalá tchyně Bohdalová k tomu
Zdroj: herminapress

Osudové ženy Pavla Trávníčka! První a poslední manželka a bývalá tchyně Bohdalová k tomu

Vytvořeno dne 10.10.2023

Herec Pavel Trávníček byl v pasti, ze které nebylo úniku. Idol žen a dívek se dostal mezi své dvě osudové ženy. První manželku, Simonu Stašovou a čtvrtou, a snad i poslední, Moniku Trávníčkovou. Navíc na stejném místě se nacházela bývalá hercova tchyně, Jiřina Bohdalová.

Všichni se sešli na Dětském filmovém a televizním festivalu Oty Hofmana v Ostrově a důvod pro dobrou náladu byl nasnadě. Jednalo se o 55. ročník festivalu, pohádka Tři oříšky pro Popelku slaví 50 let a Pavlova bývala tchyně Jiřina Bohdalová převzala na festivalu cenu Zlatá buřinka Oty Hofmana za zvláštní přínos v oblasti dětského filmu.

O našeho nejznámějšího prince byl velký zájem. Pohádka Tři oříšky pro Popelku se stále těší velké popularitě. „Ta pohádka je čistá. V roce 1973 neexistovaly žádné technické vychytávky, museli jsme to jaksi fyzicky absolvovat. A jak říkám ve své chystané autobiografii, všechno je pomíjivé, jen Popelka je věčná,“ usmíval se Pavel Trávníček.

A protože půl století legendární pohádky už nemůže oslavit se „svou Popelkou“ Libuší Šafránkovou, po boku se mu postavila neméně slavná Popelka, herečka Eva Hrušková. Ta měla plné ruce práce. Režisérovi Tomáši Magnuskovi poskytovala první pomoc. Zručně mu ovázala zraněnou nohu.

Já se poprvé v životě zranil při natáčení. Režisér Schmidt po mně chtěl jen, abych zalezl pod stůl a pak se lekl a utekl. Výsledek je, že nemůžu chodit. Jsem prostě šikulín,“ uvedl Tomáš Magnusek, který dostal vzal hereckou roli ve vánoční pohádce a nyní chodí ozbrojen holí.  

.