Petra Hřebíčková vůbec neměla mít děti. Po poradě s šamanem čeká už třetí
Zdroj: TV Prima

Petra Hřebíčková vůbec neměla mít děti. Po poradě s šamanem čeká už třetí

Vytvořeno dne 04.05.2021

Herečka Petra Hřebíčková promluvila o třetím těhotenství a prozradila, proč se po problémech s otěhotněním šla poradit se šamanem. Nevynechala ani to, jak se dala dohromady se svým partnerem, hercem Matějem Dadákem.

„Můj muž také studoval JAMU, věděla jsem o něm, ale to bylo všechno. Pak jsme spolu zkoušeli v Činoherním klubu, ale ani jsme spolu nehráli, měla jsem scény s někým jiným. Všimla jsem si ho, ale moc jsme spolu nekomunikovali. Znali jsme se, o sobě jsme věděli, ale neznali jsme se dobře. Asi po deseti nebo patnácti letech jsem se vrátila do Činoherního klubu zkoušet představení, které jsem nakonec ani nedozkoušela, a tam jsme se setkali na baru, a to už bylo jistější. Tam je dost malý bar a bylo to dost jasný,“ prozradila Petra Hřebíčková Honzovi Dědkovi v jeho 7 pádech.

S Matějem Dadákem vychovává dva syny, Šimona a Mikuláše, a pod srdcem nosí jejich dalšího společného potomka. Přitom do dospělosti vstupovala s informací, že děti možná nebude mít nikdy. „V patnácti mi jedna paní gynekoložka řekla, že budu mít problém otěhotnět. To je skvělý, to si nesete. Později mi gynekolog začínal nabízet různé možnosti k reprodukci, mně se ale nechtělo nic brát. Tak jsem se šla poradit k šamanovi. Řekl mi, že to dítě musím prostě jenom pustit, že už čeká. Musela jsem si přiznat, že jsem na těhotenství nebyla úplně připravená, a tam jsem si řekla, že jo. A bylo to hned,“ přiznala Hřebíčková, která své třetí dítě porodí v červenci. Zda ale pod srdcem nosí třetího chlapce, nebo holčičku, zatím herečka tají.

 Jak funguje domácnost dvou herců a proč své syny odmítla angažovat do filmu, i o tom promluví dnes ve 21.35 v 7 pádech Honzy Dědka.