Podezřelé setkání Noskové s partnerem, s hromadou bodyguardů a vlivných dostává nový rozměr
Zdroj: Archiv

Podezřelé setkání Noskové s partnerem, s hromadou bodyguardů a vlivných dostává nový rozměr

Vytvořeno dne 03.07.2020

 

Jak jsme již informovali, získali jsme fotky z jednoho luxusního hotelu, na níž byla nezvykle podezřelá a nesourodá skupinka lidí cizí národnosti, ředitele hotelu, blonďatých krásek a kde figurovala především populární muzikálová zpěvačka Michaela Nosková a její partner Jindřich Čanda.

Celá schůzka probíhala pod dohledem po zuby ozbrojené ochranky,

Celá schůzka probíhala pod dohledem po zuby ozbrojené ochranky, která nicméně, jak jsme zjistili, nebyla určena cizím mužům, ale přímo Noskové a jejímu partnerovi. Neznámí cizinci ponechali svoji ochranku venku a věnovali se společně několika schůzkám během celého odpoledne.

Z fotografií je patrné, že komunikaci s ochrankou a jejich řízení měl na starosti právě partner Noskové Jindřich Čanda. Ten následně celou schůzi, kterou také evidentně řídil, odvolal, po jednom ze sdělení člena ochranky a skupina se odebrala hlouběji do prostor hotelu. Do čeho se to tedy muzikálová zpěvačka připletla? Otázky zůstávají stále bez odpovědi a Nosková ani její partner nereagují.

Zpěvačka sama poskytla na sociální sítě video, které jí v souvislosti s tímto kdosi poslal a snažil se jí vydírat. Rozhodla se tedy video raději zveřejnit sama. Nicméně se k němu nevyjádřila.

Celá věc ještě více zamotává. 

Vzhledem k tomu, že hotel, ve kterém celá schůzka proběhla, má velice dobré zabezpečení, nepodařilo se nám dostat informace ani ze zaměstnanců či ředitele hotelu, který byl schůzky přímo účasten.

Jak se nám nicméně podařilo zjistit, celý den byl zakončen opulentní párty pro VIP hosty přímo v hotelu.