Poznáváte pod maskami oblíbené hrdiny ze seriálu ZOO?
Zdroj: herminapress

Poznáváte pod maskami oblíbené hrdiny ze seriálu ZOO?

Vytvořeno dne 06.12.2022

Čertovský svátek dodrželi Sabina Laurinová, Šimon Bilina, Michaela Tomešová i Goran Maiello do puntíku. Hrdinové seriálu ZOO svou přítomností a dárky přišli obdarovat děti, které ten den musely trávit v nemocniční posteli.

Svatosvatě všechny děti jednohlasně tvrdily, že letos byly opravdu hodné. A měli to tak i seriáloví herci? Za co by šli do pekla a kdy je nebe odměnilo?

„Do nebe bych šla za svou mateřskou péči. Snad i za to, že jsme udělali s kamarády krásný charitativní koncert Muzikálem bez bariér – Polovina nebe, kde výtěžek jde na handicapované lidi. A peklo bych si jistě vysloužila za svoje PMS stavy, kdy jsem hormonálně přetížená. To má můj manžel svatou trpělivost,“ přiznává Michaela Tomešová, která se propůjčila k čertovské nadílce.

Parťáka jí v čertovi dělal Goran Maiello. „Málo se věnuji rodině, přátelům. Nemám na ně čas a ve škole jsem taky moc nebyl. Musím toho hodně dohnat. A nebe? Tak na to mám ještě měsíc a snad něco dobrého stihnu udělat, kdyby náhodou.“

Svatý Mikuláš v podání Šimona Biliny byl tak vysoký, že se při procházení pokojů hodně ohýbal. Rozdával vlídné slovo i dárky. „Nevěřím v nebe ani peklo, myslím, že existuje víc. Není nikdy jen černá a bílá. Věřím ale na dobré skutky, když člověk něco udělá pro druhého, bez jakéhokoliv očekávání. To je nejvíc,“ vysvětluje Šimon, čím se i sám řídí.

Nejvíc dobra samozřejmě rozdávají andělé a Sabina Laurinová se toho drží. „Já už jsem v pekle byla a bylo to fajn, už se tam ale nechystám. Mám tam dobré vztahy s Luciferem a s šedesáti čerty,“ naráží herečka na svoji pohádku Z pekla štěstí. „V sedmém nebi občas taky jsem a stačí mi k tomu chvilky, když se nic dramatického neděje. K tomu ještě káva a čokoláda, pak je to dokonalost,“ uzavírá andělská Sabina Laurinová.