Před porotce MasterChef míří další várka soutěžících. Kdo postoupí mezi TOP 30?
Zdroj: TV Nova

Před porotce MasterChef míří další várka soutěžících. Kdo postoupí mezi TOP 30?

Vytvořeno dne 31.08.2022

O postup do TOP 30 premiérové řady MasterChef Česko bude opět usilovat řada soutěžících s recepty, které je nějakým způsobem vystihují. Tentokrát se představí kupříkladu krupiér z Brna, studentka vysoké školy s blízkým vztahem k Francii nebo amatérský pizzař, který si doveze dokonce vlastní pec na pizzu, aby mohl tuhle italskou klasiku připravit přímo před porotou.

Video soubor

Zdroj: TV Nova

Někteří soutěžící rozhodně netrpí nízkým sebevědomím ani falešnou skromností. Krupiér Pavel vaří od malička a jeho rodina si jeho jídla nemůže vynachválit. Není se proto co divit, že věří ve své schopnosti a nepochybuje o tom, že porotu okouzlí: „Všichni tři budou nadšení a já dostanu zlatý postup do top šestnáctky. Jsem talent a přišel jsem MasterChefa vyhrát.“ Jak dopadne jeho setkání s porotou? Podívejte se ve videu.

Vedle Pavla však na porotu čeká taky Petra, která ze sebe valí slova jako kulomet a dá práci ji v jejím monologu přerušit, byť jen na jednu otázku, nebo Patrik, jehož vášní je neapolská pizza, a aby ji mohl správně připravovat, rozhodl se pořídit si přenosnou plynovou pec. Tu si doveze i do studia, protože bez ní by jen těžko uvařil podle svých představ. Závan francouzské gastronomie do soutěže vnese studentka Sofie, která doma vaří se svou mentálně hendikepovanou sestrou a sní o tom, že do budoucna bude moct provozovat zařízení pro lidi s mentálním znevýhodněním.

Koho pošle porota dál a čí sny naopak utne v zárodku? A padne další zlatá karta? To diváci zjistí už ve středu 31. srpna ve 20:20 na TV Nova a už teď na Voyo.