Premiéra filmu Přání Ježíškovi už voněla Vánocemi. Kdo se přišel podívat?
Zdroj: herminapress

Premiéra filmu Přání Ježíškovi už voněla Vánocemi. Kdo se přišel podívat?

Vytvořeno dne 15.11.2021

 

Premiéru romantické vánoční komedie Přání Ježíškovi si nechal ujít jen málokdo. Přišli Richard Krajčo s manželkou, Eva Holubová, Petr Vaněk se psem, Hana Vagnerová a další protagonisté filmu režisérky Marty Ferencové.

Vánoční komedie Přání Ježíškovi natáčeli tvůrci zejména v Brně a Praze od poloviny listopadu loňského roku. Do svého plánu zahrnuli i pozorování oblohy. „Planety Jupiter a Saturn bylo od začátku prosince 2020 vidět jako dva zářící body na obloze hned po západu slunce a až do 21. Prosince 2020 se k sobě přibližovali tak, jako se to už téměř osm set let nestalo. A to jsme přece museli mít ve filmu. Naposledy byl tento jev vidět v roce 1226 a bude zase za dalších šedesát,“ upřesnil producent Adam Dvořák.

Ve filmu Přání Ježíškovi hraje například taky Eva Holubová, Jaroslav Dušek, Jiří Langmajer, Anna Polívková, Petr Vaněk, Matěj Hádek, Táňa Pauhofová, Veronika Kubařová či Jiří Burian aka Kapitán Demo. Před kameru se vratila dětská herečka Valentýna Bečková, která zazářila ve filmu Příliš osobní známost, či Veronika Marková známá ze snímku Bourák.