Prezidentka vstoupila kin hodně sexy. Aňa Geislerová ukázala štíhlou nožku v plné kráse
Zdroj: herminapress

Prezidentka vstoupila kin hodně sexy. Aňa Geislerová ukázala štíhlou nožku v plné kráse

Vytvořeno dne 23.06.2022

Slavnostní premiérou vstoupila do kin nová romantická komedie Prezidentka, kterou podle vlastního scénáře natočil režisér Rudolf Havlík. Hlavní roli ztvárnila Aňa Geislerová a Ondřej Vetchý.

Film před premiérové diváky uvedli Aňa Geislerová, Vanda Chaloupková, Jiří Štrébl, Oskar Hes či Rudolf Havlík. Naopak premiéru vynechal Ondřej Vetchý.

„Nápad natočit film o prezidentce – ženě vznikl už v roce 2016, když jsem dotočil Pohádky pro Emu. Chtěli jsme nabídnout pohled za fasádu politických funkcí a profesních rolí. Snažili jsme se vytvořit postavu, která by mohla lidi inspirovat a připomenout nám, že milovat a být milován je něco, co potřebuje opravdu každý z nás,“ vysvětlil před premiérou scenárista a režisér Rudolf Havlík, který má za sebou filmy Zejtra napořád, Pohádky pro Emu, Po čem muži touží, Bábovky či Minuta věčnosti.

Obsazení Ani Geislerové do role hlavy státu v sukních a lodičkách byla jasná volba. „Nikdy jsem nepřemýšlel o nikom jiném. Chtěli jsme spolu zase pracovat a Anin talent, esprit a šarm jsou pro tuto roli jako stvořené,“ svěřil se režisér s tím, že tak navázali na spolupráci na snímku Pohádky pro Emu. Stejně jako ve zmíněných Pohádkách pro Emu, i tady okouzlující rusovláska potká muže svého života, kterého ztvárnil Ondřej Vetchý.  

Vedle hlavní partnerské dvojice se ve filmu objeví například také Veronika Khek Kubařová, Oskar Hes, Juraj Loj, Jiří Langmajer nebo Vanda Chaloupková.