Tajemství Lucie Zedníčkové: Kam zmizel biologický otec a proč nosí příjmení slavného herce?
Zdroj: herminapress

Tajemství Lucie Zedníčkové: Kam zmizel biologický otec a proč nosí příjmení slavného herce?

Vytvořeno dne 22.06.2022

Vlastní děti herec Pavel Zedníček (72) nikdy neměl, ale za svou dceru vždy považoval Lucii Zedníčkovou (53), kterou vyženil. Mnoho lidí však dodnes žije v domnění, že Lucie je jeho skutečná dcera. Trochu jim napovídá stejné příjmení.

Jenže nebylo tomu tak vždy. "Já jsem Zedníčková až od 18 let. Máma si nechala svoje příjmení a já jsem chtěla, abychom se všichni jako rodina jmenovali stejně. Tak jsem si pak se svolením Pavla vzala jeho příjmení, a to už mi zůstalo," vysvětlila herečka v pořadu Život ve hvězdách. Ta se původně jmenovala Bártová.

Dokonce si nechala předělat i rodný list, tudíž jako své rodné jméno dnes uvádí Zedníčková. Herec ji sice nikdy neadoptoval, takže by to tak správně být nemělo, ale na společném příjmení se zkrátka dohodli. „Pavla jsem brala jako fajn člověka, který mi stál po boku, když jsem byla v pubertě. Teď se už tolik nevídáme, on taky Pavel bydlí na Karlštejně a má hodně práce,“ dodala. Její maminkou je tanečnice Taťána Staudacherová, se kterou byl Zedníček ženatý 18 let.

Co se tedy stalo s jejím biologickým otcem? „Můj tatínek, vlastní biologický otec, emigroval do Kanady. Já mám vlastně ještě tři sourozence, kteří žijí v Kanadě, on teda zemřel dva roky zpátky,“ přiznala v pořadu Lucie. S otcem se vídala velmi málo, i tak ji zpráva o jeho smrti zasáhla. Přála si, aby si ještě užil svá vnoučata, 24letého Mikuláše a sedmnáctiletou Amálii. Ty má Zedníčková z manželství s Vítkem Pokorným.