Pro Adélu Gondíkovou jsou Velikonoce stres. Zato manžel je absolutně v klidu
Zdroj: herminapress

Pro Adélu Gondíkovou jsou Velikonoce stres. Zato manžel je absolutně v klidu

Vytvořeno dne 03.04.2021

 

Herečka Adéla Gondíková si Velikonoce pamatuje hlavně z dětství. Dneska je slaví na vesnici za Prahou, i když manžel, Jiří Langmajer na ně často zapomene.

"V dětství jsme jezdili k babičce do Sokolova, bydlela v paneláku, tam děti chodily čistě pro peníze, to nebyla romantika. Pamatuju si šílené nářezy, utíkaly jsme s kamarádkami v pět ráno z domu, a když nás kluci našli, měly jsme fakt jelita. Pak jsme se přestěhovali do Prahy, ale v Praze nikdo koledovat nechodí," vzpomíná Adéla Gondíková, kterou vídáváte na obrazovkách v seriálu Sestřičky.

"Boom jsme zažili, když jsme se přestěhovali do vesnice za Prahou. První rok jsem si připravila deset vajíček, rok od roku se to navyšovalo – a dnes už jich dělám padesát. Je to pro mě stresové, protože nevím, jestli dětí přijde hodně, nebo málo. Mám u domu pultík, takové výdejní okénko, kde je koš s dobrotami, vedle toho i štamprdlička – a čekám. Jirka Velikonoce moc neprožívá, většinou večer si vzpomene, že by měl pomlázce učinit zadost," vyprávěla Adéla Gondíková v rozhovoru v projektu Velikonoce se Sestřičkami, který po celý týden běží na Českém rozhlase Region.