Neskutečný Matěj Ruppert! Šokuje nebezpečnou dovedností!
Zdroj: TV Prima

Neskutečný Matěj Ruppert! Šokuje nebezpečnou dovedností!

Vytvořeno dne 02.04.2021

 

Z natáčení nového dílu soutěže Máme rádi Česko si moderátor Libor Bouček, kapitáni Vojta Kotek a Jakub Prachař i soutěžící, herečky Iva Pazderková, Michaela Maurerová, herec Martin Písařík, violoncellistka Tereza Kovalová a zápasník Jiří Denisa Procházka, odnesli víc než nové znalosti o Česku.

Video soubor

Slovy těžko popsatelný zážitek jim připravil soutěžící Matěj Ruppert, který pauzy před oblíbenou hrou „Krabice“, jež spočívá ve správném zodpovídání znalostních otázek, využil k vlastní show a předvedl, jak flexibilní má ústa.

Nejprve z připraveného občerstvení vyrobil vlastními zuby ozdoby a následně předvedl adrenalinový kousek. Skleničku na červené víno o průměru 10,7 cm vložil celou do svých úst a její obsah rázem zkonzumoval. Možná um nebo štěstí nebo jejich kombinace zabránily úrazu i pocintání. „Zatímco ostatní v roce 2020 chlastali, začal jsem se zaobírat úplně novou výtvarnou technikou, takzvanou zubní sufráž. Dělám takové malé skulpturky, krásně tam vyrobím drážku,“ okomentoval své dílo Ruppert těsně předtím, než využil objemu svých úst k riskantnímu číslu. „To je moje vrcholné číslo, poctivě jsem to cvičil,“ vysvětlil Matěj Ruppert, zatímco ostatní nevěřili svým očím.

Máme rádi Česko sledujte v pátek ve 20.15 na Primě!