Proč Jitka Asterová chodila na každý film do kina dvakrát?
Zdroj: herminapress

Proč Jitka Asterová chodila na každý film do kina dvakrát?

Vytvořeno dne 22.10.2021

 

Dneska se snad už nenajde nikdo, kdo by nenosil brýle, ať už sluneční, dioptrické nebo jen jako módní doplněk. Jak jsou na tom s brýlemi, prozradily známé osobnosti v prostorách oční optiky v centru Prahy, kde se Jitka Asterová, Václav Kopta, Marek Taclík a Jana Švandová sešli u příležitosti představení brýlí Tom Ford, nové značky v nabídce oční optiky.

Herečka Jitka Asterová moc nepodléhá módním trendům a dává přednost nenápadným brýlím. Ne vždy tomu však tak bylo. „Mám ráda brýle, kdy jdu nejdřív já a pak brýle. Před tím to bylo obráceně. Brýle jsem začala nosit kolem puberty. To byly k mání tak strašné obroučky, že jsem do kina šla na jeden film dvakrát. Nejdřív s klukem jako frajerka bez brýlí a pak podruhé sama, v brýlích zdravotních, abych viděla na plátno. Docela jsem se za brýle styděla, ale muži mi to vyvrátili. Protože to byli oni, kdo tvrdili, že mi brýle sluší. Tak mne stud brzo přešel, ale až tak po pětadvacítce,“ smála se Jitka Asterová, které se momentálně líbí návrat k „leteckým“ brýlím s kovovou tenkou obroučkou.

Majitelka Jana Slavíková, byla ráda, že se hosté cítili dobře a brýle v nabídce prodejny se jim líbily. „Nově máme kompletní kolekci dioptrických i slunečních brýlí Tom Ford. Doplní tak sortiment naší prodejny, kde nabízíme i další osvědčené značky. Teď frčí dioptrické, jemné kovové brýle, které jsou i moje srdcovka. Každý si ale vybere podle svého vkusu,“ uvedla Jana Slavíková, jejíž oční optika nenabízí jen kvalitní brýle, ale i náležitý servis brýlí a služby, které jsou v péči o zrak potřebné.