Tomsa a Jánová se chytili pod krkem. Komu šlo ve Slunečné o život?
Zdroj: TV Prima

Tomsa a Jánová se chytili pod krkem. Komu šlo ve Slunečné o život?

Vytvořeno dne 21.10.2021

S Pupíkem alias Filipem Tomsou to jde z kopce. Ze všech těch průšvihů se mu zamotala hlava a přestává mít jasnou mysl. Do toho všeho Sylva v podání Báry Jánové chce stále zpět statek Slunečná, který je v rukou právě Pupíka a Anny (Zuzana Kajnarová).

Video soubor

Zdroj: TV Prima

Jakmile se Sylva (Bára Jánová) rozhodne, že chce statek zpět výhradě do rukou Popelkových, zkusí Romana Maxu (Filip Tomsa) přemluvit, jenže ten se zamkl v pokoji a nechce k sobě nikoho postit. Má totiž hlavu plnou přeludů. Myslí si, že všichni jsou proti němu a chtějí ho zlikvidovat. Sylva se rozhodne, že ho vyláká, a doplatí na to.

 „Věděl jsem, že moje postava Romana alias Pupíka bude mít dramatický vývoj. Předpokládal jsem tedy, že tvůrci se vyřádí dosyta, protože ta postava není zrovna pozitivní. To, v jaké formě to přišlo, mě moc těšilo. Mám rád, když je ta postava zajímavě pokroucená,“ přiznává Filip Tomsa, kterému scénáristé dopřáli pořádnou dávku adrenalinu a hereckého vyřádění. „Užil jsem si to. Dokonce jsem točil i s Bárou Jánovou, kde ji dost nevybíravě chytnu pod krkem a ohrožuju nožem. Bylo to natočené se vší bezpečností, aby se Báře nic nestalo. Takže rekvizita vypadala jako pravá, ale nic se nemohlo stát,“ usmívá se herec.

„Filip byl velmi ohleduplný a bál se, aby mi něco neudělal. Vše jsme nazkoušeli po částech. Je to taková choreografie, které dominoval hodně tupý nůž,“ prozrazuje Jánová, jak točila scénu, kde ji ohrožovali. „Já už pár podobných scén odehrála i v divadle, tak člověk ví, co ho čeká. Tady je to specifické tím, že si musíte hodně hlídat kameru, jak se postavit. Někdy je to tedy dost nepřirozené, aby to vypadalo dobře. Jinak jsme se u toho dost nasmáli. Žádné drama, věřte,“ vzpomíná na natáčení drsné scény herečka.