Tak růžovou Sandru Novákovou jste ještě neviděli. Na vysokých podpatcích nakráčela mezi vojáky
Zdroj: TV Prima

Tak růžovou Sandru Novákovou jste ještě neviděli. Na vysokých podpatcích nakráčela mezi vojáky

Vytvořeno dne 30.09.2021

Řady herců v seriálu 1. MISE s každým dílem řídnou. Co díl, to jeden odpadlík. Mezi frekventanty proto nyní přichází posila. Skupinu lékařů, kteří usilují o místo v elitní vojenské jednotce, doplní Ondřej Rychlý a Sandra Nováková. I oni obléknou vojenskou uniformu, zahýbají vztahy a otestují svoji fyzičku.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

Jak Ondřeji Rychlému sluší vojenská uniforma zřejmě nejvíce ocení jeho partnerka Tereza, která by ho na vojně občas ráda viděla i v reálném životě. „Moje partnerka mi často říká, že bych měl jít na vojnu, ale já bych do toho asi nešel. Říká se, že vojna dělá chlapy, můj táta byl na vojně a je to chlap, ale nevím, jestli s tím má vojna něco společného,“ uvažuje nahlas Ondřej Rychlý a dodává, že v uniformách se mu líbí především ženy. „Holky v uniformách jsou hezké, i když ženy v armádě asi vypadají trošku jinak. Ale tady je to krásný a i mě baví nosit uniformu,“ přiznává Rychlý, kterého natáčení 1. MISE vrhlo i do fyzického tréninku. I když před kamerou musí hrát potíže, ve skutečnosti má v porovnání s kolegy díky pravidelnému cvičení fyzičku nejlepší. Sympatický herec, který v seriálu 1. MISE hraje lékaře Prokopa Hlinku, jenž se přihlásí do výcviku vojenských lékařů s cílem získat rychleji atestaci. „Hraju Prokopa Hlinku, jehož příběh začal v Modrém kódu, přetekl do Sestřiček a teď je i v 1. MISI. Je to kluk, který má docela silný vývoj. Stárne, moudří a nabírá zkušenosti se ženami. Je velmi ambiciózní. Baví ho nová výzva, nová životní kapitola. Asi by ho dříve nenapadlo, že by tohle dělal, ale rád to přijal, tak uvidíme, jak mu to půjde,“ uzavírá Ondřej Rychlý,

V seriálu 1. MISE se objeví také jeho kolegyně z Modrého kódu a Sestřiček Sandra Nováková. I ona se coby lékařka Saša Růžičková dostane do výcviku vojenských lékařů, kteří usilují o místo v elitní jednotce. „Překvapilo mě, že Saša do tohoto kurzu šla a stala se vojákem. Snažím se s tou postavou trošku hrát. Když už na to přistoupila, vymýšlím jí různé fórky. Na nástup jsem jí vymyslela nejrůžovější z růžových outfitů, taky jsem si vymyslela spoustu rekvizit, třeba kufry, které si vezu na ubytovnu. Dokonce Vojta, můj partner, mi tam zahrál vojáka, který mi s těmi kufry pomáhá. Takže i pan režisér se dostal do seriálu,“ netají se Sandra Nováková svými zásahy do scénáře. Růžový outfit ale brzy vymění za maskáče. „Kdybychom měli možnost si v rámci příprav na seriál zkusit vojenský výcvik, šla bych do toho s radostí, ale reálně bych určitě na vojnu nešla. Jsem křehká, nejsem voják,“ uzavírá Nováková.

 

 

 

Default User Image
Žaneta, 30.09.2021 20:06
Kdyby tedle seriál vůbec nebyl vysílán tak by to bylo super..Jste to mohli rovnou pojmenovat Modrý kód zase...
Default User Image
Žaneta, 30.09.2021 20:07
Kdyby tedle seriál vůbec nebyl vysílán tak by to bylo super..Jste to mohli rovnou pojmenovat Modrý kód zase...
Default User Image
Jana , 30.09.2021 21:01
Vždyť vás nikdo nenutí na něj koukat, televizor lze přepnout na jiný kanál.To jen pro vaši informaci..