První těhotenské fotky Olgy Lounové. Už v sobotu odhalí pohlaví miminka
Zdroj: herminapress

První těhotenské fotky Olgy Lounové. Už v sobotu odhalí pohlaví miminka

Vytvořeno dne 09.09.2022

 

Olga Lounová je samé překvapení. Ještě nedávno na svých koncertech visela hlavou dolů na železné konstrukci, nyní si bude muset s podobnými vylomeninami dát pauzu. Oblíbená zpěvačka totiž odhalila, že se svým partnerem čekají prvního vytouženého potomka.

“Bude to jeden z mých koncertů před nástupem na mateřskou dovolenou a je to takové symbolické, že se uskuteční na akci, kde bude nabitý program pro celou rodinu,” říká zpěvačka, pro kterou nejde o jeden z mnoha koncertů, ale má pro ni větší význam.
Během koncertu by totiž Olga měla odhalit pohlaví svého zatím nenarozeného miminka. “Ano, je to pravda,” přiznala Olga, která i informaci o svém těhotenství první sdělila svým fanouškům a to prostřednictvím nejintimnějším videoklipem své kariéry na píseň „Patříme k sobě“, který se několik dní držel na první příčce sledovanosti napříč internetem. 

Olga tak v Plzni zakončí svou úspěšnou sezonu, která začala v pátek její účastí na Dakaru, který s Martinem Čábelou dojela i přes veškeré potíže. “Přes den tedy bude k dispozici k prohlédnutí Dakarská technika, odvysíláme zkrácený film o našem Dakaru v takové lehké předpremiéře, uděláme krátkou besedu s jezdci o Dakaru a budete jim moci položit i spoustu otázek, proběhne i autogramiáda. Bude tam spousta aktivit pro děti včetně dílničky, skákacího hradu, malování na obličej , krabicový svět, kouzelník, prostě zábava pro děti, zatímco budou rodiče dělat, co chtějí. Od 19 hodin proběhne můj koncert s kapelou,” popsala Olga, na které začíná být její těhotenství hodně vidět. Na její těhotenské fotky se můžete podívat v galerii.