Queenie chystají letní tour: Pecky legendární skupiny Queen zahřmí po republice
Zdroj: Queenie

Queenie chystají letní tour: Pecky legendární skupiny Queen zahřmí po republice

Vytvořeno dne 27.05.2021

Česká skupina Queenie, jež svou tvorbou vzdává hold legendární britské kapele, tento rok produkuje vlastní turné s trefným názvem UNIVERSUM Tour. Za dobu své existence se Queenie stali uznávanou kapelou u nás i v zahraničí a zařadili se mezi světovou špičku ve svém žánru. Se svou show Queen Relived dvakrát vyprodali pražskou O2 arenu a velký zájem mezi fanoušky vyvolaly také předchozí dva ročníky letní tour Pod širým nebem.

Letošní léto bude jiné. Queenie se postaví na pódium po téměř roční nucené pauze, během níž však nezaháleli a připravovali zcela nový formát své open air tour. Během července a srpna zavítají s UNIVERSUM Tour do třinácti českých měst (Boskovice, Brno, České Budějovice, Konopiště, Liberec, Loket, Mikulov, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Praha, Svojšice, Ústí nad Labem), kde promění amfiteátry, letní kina i sportovní areály ve své unikátní universum. Návštěvníci se mohou těšit na písně legendární skupiny Queen v precizním provedení, autentické kostýmy, vizuální show a tu nejlepší atmosféru, jakou lze zažít pouze na živém koncertě. K tomu všemu je ovšem čeká ještě něco navíc.

Na rozdíl od běžného roku se Queenie letos poprvé podílejí na celkové organizaci letní tour, což není u kapel vždy obvyklé. „Nebýt této přestávky, nejspíše bychom kompletní přípravu tour opět svěřili externímu promotérovi. Díky současné situaci jsme ale měli dostatek času, a proto jsme se vůbec poprvé zapojili do celkové organizace našich letních koncertů. Chtěli jsme, aby už samotný vstup do areálu byl pro fanoušky zážitkem. Aby měli pocit, že se náhle ocitli v trochu jiném světě. Tak neváhejte a nechte se vtáhnout do našeho universa,“ zve fanoušky frontman kapely Michael Kluch.

Celá UNIVERSUM Tour bude pojatá tematicky a na každé ze zastávek na diváky čekají překvapení odkazující k ikonické kapele Queen, ale i Queenie. Nechte se překvapit!