Rapper Amco přichází s podmanivým letním singlem Bomba
Zdroj: Se svolením Amco

Rapper Amco přichází s podmanivým letním singlem Bomba

Vytvořeno dne 20.07.2021

 

Bomba je nový singl s hitovou ambicí zpěváka Amca. Chytlavý song o vůli, emocích i obětování žen zpěvák doplnil jednoduchým onetake tanečním videoklipem.

„Přemýšlel jsem, co vše ženy obětují kvůli okolí, ať už hledají partnera nebo třeba jsou v kolektivu, který si potrpí na vnější krásu. Napadlo mě, že neustálá kontrola nad sebou stejně musí vést ke kolizi a "výbuchu" emocí. Ať už se složí do sebe nebo to pocítí okolí. Do svých poznámek v mobilu jsem si poznamenal velkými písmeny BOMBA. Měl jsem téma,“ říká zpěvák Amco.

Amco využívá k podkresu svých textů nejnovější aplikace. V tomto případě hudební složku vybral v Beatstar, kde se sdružuje tvorba beatmakerů ke koupi.

„Z instrumentálu jsem cítil, že je to hit a má něco do sebe. Některé stopy v původní verzi jsem nahradil a beat doplnil svými vokály, které jsem upravil. Nahrávání písně bylo náročné a song měl šest verzí před mixem, o který se nakonec postaral David Kopecký,“ vysvětluje zpěvák. a dodává k novému klipu: „U videoklipů mě baví jednoduché, veselé, taneční věci.  Po songu V Hlavě mám brouky jsem chtěl navázat, ale zároveň zkusit něco nového, a proto spojení onetake kamery, tance a jednoduchého příběhu.“