Reality show Survivor ještě ani nezačala a už má svého hrdinu! Je jím překvapivě Josef Kokta!
Zdroj: herminapress

Reality show Survivor ještě ani nezačala a už má svého hrdinu! Je jím překvapivě Josef Kokta!

Vytvořeno dne 20.02.2024

Oblíbená soutěž Survivor 2024 v exotické cizině ještě ani nezačala a už má svého hrdinu. Je to manžel Ornelly Koktové, Josef, který se doma obětavě stará o tři společné potomky. A v očích fanynek Ornelly je ten nejstatečnější muž pod Sluncem. Alespoň co se podle komentářů týče.

Josef Kokta pečlivě dokumentuje dění doma a rozhodně nevypadá jako otec v nesnázích. Chodí s dětmi na procházku, vaří, koupe, uklízí… A když si neví rady, nechá si od svých příznivkyň poradit. Třeba co uvařit k obědu. A ženské se mohou „přetrhnout“.

„Jste fakt borec. Pepu do každé domácnosti…“ „Všechno klape tak jak má,děti spokojený a vy doufám taky.“ „I její práci musíte dělat? Jste fakt hustej.“ „Zdálo se mi ..že .jím vaše nádherné upečené rohlíky.“ „Každý by chtěl doma svého Pepu. Chlapci buďte jako Pepa!“ Chlap snů,“ podporují fanynky Josefa Koktu. Ten se zase na oplátku pochlubí, jaký upekl toustový chleba k snídani.

Ornella Koktová může být ale v klidu. Manžel se pečlivě o děti stará, počítá, jak dlouho je doma bez manželky, v nepřítomnosti jí popřáli k narozeninám. Určitě se ale těší, až svoji Ornellu bude mít doma.