Reality show Survivor zná své soutěžící. O výhru 2,5 milionu hraje například Bára Jánová nebo Iva Pazderková
Zdroj: herminapress / TV Nova

Reality show Survivor zná své soutěžící. O výhru 2,5 milionu hraje například Bára Jánová nebo Iva Pazderková

Vytvořeno dne 29.12.2021

Džungle, hlad, vedro, taktizování, polonahá těla a těžké fyzické výkony. To slibuje reality show Survivor Česko Slovensko 2022, kterou již brzy uvede TV Nova. Hvězdné obsazení bylo nyní odhaleno.

Z velkého množství zájemců vybrala produkce 12 soutěžících, kteří se poperou o pohádkovou výhru 2 500 000 Kč. Osm Čechů a čtyři Slováky doplní dalších 12 účastníků z řad celebrit a známých osobností. Všichni odlétají již začátkem ledna do Dominikánské republiky, kde začne boj o přežití v drsné tropické přírodě. První díly uvidí diváci už 10. ledna 2022 na Voyo a následně od 11. ledna 2022 ve vysílání TV Nova.  

Mezi celebrity, které budou součástí reality show patří třeba česká herečka Iva Pazderkova, moderátorka Snídaně s Novou Nikola Čechová, herečka Bára Jánová, moderátor Evropy 2 Tomáš Zástěra, slovenský nejsledovanější influencer Daniel Sebastian Štrauch alias GoGo, zpěvák Vojta Drahokoupil nebo slovenský zápasník MMA Gábor Boráros. Doplní je vítězka Mastechef česko Chili Ta Thuy nebo slovenská Farmářka Xénia Gregušová.

Jak je již v podobných reality show zvykem, moderátorem bude opět Ondřej Novotný. Za slovenskou stranu bude moderovat model Martin Šmahel. Fanoušci Survivora, show plné zvratů, aliancí, spoře odděných těl a všude přítomných kamer se mají na co těšit.

 

 

 

Default User Image
Mia Lolinová , 06.01.2022 17:04
Nikdy bych nešla do survivor,kvůli hygieně ,takže je obdivuji