Eva Čížkovská má jasno! Bude rozmazlovací babička
Zdroj: herminapress

Eva Čížkovská má jasno! Bude rozmazlovací babička

Vytvořeno dne 29.12.2021

Herečka Eva Čížkovská (56) dostala k 30. výročí svatby doživotní dárek. Dcera Adéla Jelínková (25) oznámila, že čeká miminko a z Evy a jejího manžela budou prarodiče. Evu Čížkovskou jsme zastihli v obchodě, kdy s dcerou vybíraly kočárek a obhlížely další vybavení pro miminko.

„Moc se na „babičkovství“ těším. Věk na to mám a vnoučata si chci užít v době, kdy na to mám sílu. Těhotenství dcery s ní prožívám, probíráme všechno, kontroly, ultrazvuky. Pamatuji si, že když já jsem byla těhotná, tak moje maminka to se mnou také prožívala. Máme to stejné,“ usmívala se herečka a prozradila, že do rodiny přibyde vnouček. „Budeme mít chlapečka. Jméno si mladí ještě nechali pro sebe. Jen vím, že nečerpají z rodinné tradice a bude úplně jiné. Jsou ve fázi výběru. Vždyť je ještě čas, dcera má termín porodu až koncem února,“ uvedla elegantní Eva Čížkovská, ve které by nastávající babičku hledal málokdo.

„Užiju si vyjížďky kočárkem. S dcerou jsme dokoupily ke kočárku i lyže, které se přidělají místo předních koleček a neboří se. Na hory jak dělané. Máme už i autosedačku. Vzpomněla jsem si, jak jsem byla zpocená, než jsem narvala děti do autosedačky. Tuhle si natočíš k sobě, pohodlně připoutáš dítě, otočíš ho po směru jízdy a jedeš. Bezpečné a pohodlné,“ libovala si Eva a slíbila, že bude rozmazlovací babička. „Svoje děti jsem hlavně vychovávala, teď si mohu dovolit začít vnoučata rozmazlovat. Stejně jako to dělala maminka mým dětem.“