Rodiny z Kukaček opět spolu! Co je svedlo dohromady?
Zdroj: herminapress

Rodiny z Kukaček opět spolu! Co je svedlo dohromady?

Vytvořeno dne 26.06.2021

 

Kmotrami knihy a audioknihy napsané na motivy divácky úspěšného seriálu ČT Kukačky, se staly Lenka Filipová a její dcera Lenny. Zpěvačky k seriálu nazpívaly ústřední píseň.

„Seriál jsme sledovaly. Nekoncertovalo se, tak jsme každý pátek sedly k televizi a koukaly. Úvodní písnička je krásná. Jsem obě emotivní a hudba Davida Solaře a text Ester Brožová nás hodně oslovily,“ shodly se máma s dcerou.

Na křtu nechyběli ani hlavní protagonisté seriálu David Novotný, Sabina Remundová, Marta Dancingerová, Marek Adamczyk a oba kluci Theo Schaefer a Viktor Sekanina.

„Když jsem před 18 lety režírovala svůj první scénář, byl to pocit, který ještě nic nepřebilo. Dostalo se mi nevšední svobody. Ale po přečtení dvou dílů scénáře Kukačky, jsme dostala chuť si to zahrát. Pracovalo se mi dobře, protože já potřebuji klid a čas. Ale všichni kolem mne byli skvělí lidé a ta intenzita práce mne obohatila. Musím ale vyjádřit obdiv k našim hereckým klukům, protože tohle zvládnout, chce pracovitost a soustředění,“ uvedla Sabina Remundová, která načetla ke Kukačkám audioknihu.

 

 

Default User Image
frajer, 09.07.2021 18:23
najradsi ze vsech mam martu dacingerovou je to kocka a je moc hezka oblibil sem si ji uz v ordinaci od te doby sleduju a cekam na kazdou jeji roli kde se zase objevi miluju martu dacingerovou preju ji spoustu dalsich roli at je stastna