Radek Banga vytáhl esa ze StarDance! V klipu tančí Batulková, Dvořák, Onder a další
Zdroj: herminapress

Radek Banga vytáhl esa ze StarDance! V klipu tančí Batulková, Dvořák, Onder a další

Vytvořeno dne 25.06.2021

Po vydání autorského sólového alba Věci jinak, které doprovázel videoklip Nepošli to dál přichází nyní Radek Banga s druhým singlem a klipem nazvaným Placebo. V klipu se objevuje celá řada známých osobností.

Zdroj: Radek Banga

„Jelikož je písnička letní, veselá a taneční, napadalo mě oslovit mé přátele, jenž jsem poznal díky StarDance,” uvedl Radek Banga. Vedle profesionálních tanečníků Jana Ondera a Natálie Otáhalové si tak ve videoklipu zahráli oblíbení herci Dana Batulková a Jiří Dvořák. „Točit s takovými profíky ve svém oboru, jako jsou Dana s Jirkou, to byla opravdová radost,” dodává Radek.

Mimo přátel ze StarDance si zpěvák přizval i své kolegy TikTokery. „Všichni, co v klipu hrají, byli opravdu úžasní. Lidi, co točí na TikTok, to umí před kamerou a nestydí se, takže se tu vytvořil opravdu dokonalý team,” vysvětluje zpěvák, který se aktivně věnuje TikToku od počátku pandemie, kdy se snažil najít cestu nejen ke svým fanouškům, ale také k žákům, pro které přednáší v rámci preventivního programu Když chceš, tak to dokážeš! již desátým rokem. Kromě hudby tedy lidé na jeho profilu mohou nalézt také mnoho motivačních videí.

Pro natáčení klipu Placebo si Radek vybral mnoho známých tváří z TikToku. Mezi nimi se objevuje například bývalý profesionální fotbalista Michal Smejkal se svou manželkou Miou, Anna Dvořáková (dcera Jiřího Dvořáka) a mnoho dalších. „Chtěl jsem lidem přiblížit známé tvůrce z TikToku, jelikož věřím, že je to sociální platforma budoucnosti. Například Dave Duc přibližuje lidem vietnamskou kulturu, což mi přijde velmi zajímavé a přínosné. Takových tvůrce je na TikToku dnes již mnoho. Najdete tu motivace, výuku cizích jazyků, cvičení, různé lifehacky, také mnoho světově známých herců i hudebníků, prostě cokoliv si vzpomenete”, uzavírá Radek Banga.

Ve středu 23. 6. 2021 v kavárně Mezi řádky v Praze 5 pokřtil Radek Banga spolu s moderátorem Liborem Boučkem knihu (Ne) Pošli to dál a CD Věci jinak. Kmotrou knihy se stala módní návrhářka Beata Rajská a kmotrou alba herečka – zpěvačka Barbora Poláková.

 

 

 

Default User Image
Dema, 26.06.2021 12:04
Radej bango není zadni cigan!!!Jeden z nejlepsich zpjevaku ceska !! Ste rasista !!Romove jsou popularni! Vsichni zpjevaci a sportovci!!