Sámer Issa a Lucie Vondráčková: Společný duet se jim povedl. Posuďte sami
Zdroj: Archiv

Sámer Issa a Lucie Vondráčková: Společný duet se jim povedl. Posuďte sami

Vytvořeno dne 24.11.2020

Když Sámer Issa poprvé četl text, který mu napsal jeho dlouholetý kamarád, známý český fotograf Jakub Ludvík, ani jeden z nich ještě nevěděli, jak krásné dílo z toho vznikne. Sámer začal pracovat na melodické lince, struktuře skladby a společně s Paolem Ottimem (italsky producent) vytvořili hudbu a nahráli první verzi, která byla zpívaná jen Sámerem.

A kdo by to čekal, že Sámer osloví Lucii Vondráčkovou? Stalo se, a vznikl nádherný duet. A nejen duet, z Lucky a Sámera se stali opravdoví přátelé a postupně začali přemýšlet nad natočením videoklipu, na kterém v těchto chvílích pod vedením Terezy Hirsch probíhají finální úpravy před jeho premiérou. Režisérka videoklipu Tereza Hirsch, která si už spolupráci s Luckou vyzkoušela, dostala opět nelehký úkol, s kterým naložila tím nejlepším filmařským způsobem. 

A co ke skladbě a klipu říkají umělci?

Sámer: „Láska nám v jeden okamžik dokáže přinést všechno a v jiný zase všechno vzít. O tom je i tento příběh. Myslím si, že nikdo by nečekal, že zrovna já přijdu s takovou skladbou a máte se opravdu na co těšit. Chtěl bych poděkovat všem, kteří se na skladbě a videoklipu podíleli, ale především Lucce, která díky své profesionalitě a novým nápadům, byla pro mě tou největší motivací.“ 

Lucie: „Sámer je skvělý muzikant a přesně ví čeho chce v hudbě dosáhnout a kam ho v ní srdce táhne. A já jsem ráda, že jsem se mohli na téhle fascinující hudební cestě potkat.“

Tereza: „Spolupráce s Luckou a Sámerem byla provoněná sluncem, stejně tak jako barvy v hudebním klipu. Točit takové klipy mi dělá tu největší radost.”