Šaty toho moc nezakryly! Přesto byly nejvíce elegantní pár Českého slavíka!
Zdroj: herminapress

Šaty toho moc nezakryly! Přesto byly nejvíce elegantní pár Českého slavíka!

Vytvořeno dne 27.11.2023

Před pár dny úspěšně odpremiéroval zpěvák Adam Pavlovčin svůj nový videoklip a hned se vrhl do víru dění při udílení Českých slavíků. Doprovodil svoji sestru, zpěvačku a tanečnici Radku Pavlovčinovou a věřte, že sourozenci vědí, jak svými kreativními outfity zaujmout pozornost nejednoho oka.

Radčiny třpytivé šaty s hlubokým výstřihem, odhalenými zády, vysokým rozparkem a kapucí, zdůraznily její štíhlou postavu. Co bychom vyměnili je psaníčko, černá barva by vypadala lépe, protože stříbrné je na šatech dost. Adam oblékl klasický černý oblek s černým třpytivým rolákem. Aby se sladil se sestrou měl za pasem kalhot pruh stříbrné látky, ze které byly ušity Radčiny šaty.

Přitom vítěz SuperStar Adam Pavlovčin, vystupující pod uměleckým jménem Adonxs v klipu hraje v neobvyklém kostýmu. Pro videoklip se vyráběla speciální protetická maska a třiceti kilový “body muscle suit”, který po čtrnácti hodinovém natáčení způsobil zpěvákovi několik modřin. "Představuji v něm roli démona a zároveň idola, kterým je hlavní hrdina posedlý, adoruje ho, a který ho zároveň ničí. Když jsem si před léty vybíral umělecké jméno, vycházel jsem ze své bakalářské práce, která se mimo jiné zabývala právě mým sebevědomím, vystupováním na veřejnosti a ´Adonisovým komplexem´. Tehdy právě vznikl acronym Adonxs, který má v sobě X jako symbol neznámé. Aby si za tu neznámou mohl kdokoliv cokoliv představit, a tak najít svého Adonise.