Sedmdesátníci Donutil se Slováčkem hubnou: Společně shodili přes 20 kilo!
Zdroj: herminapress

Sedmdesátníci Donutil se Slováčkem hubnou: Společně shodili přes 20 kilo!

Vytvořeno dne 02.08.2022

Na otevření rodinného muzea malíře Kristiána Kodeta (74) si jeho přátelé Miroslav Donutil (71) a Felix Slováček (79) notovali. Mají totiž momentální společné téma, a sice diety. Oba se pustili do hubnutí a velmi se jim daří.

Ve svém věku se oba snaží udržet fit a bez úpravy jídelníčku by to nešlo. „Odboural jsem přílohy, jím maso a zeleninu a musím nechat mezi jídly přestávku pět hodin. A nepiji už také žádný tvrdý alkohol,“ prozradil Donutil svůj recept na hubnutí svému příteli Slováčkovi. Donutil je nadšený, protože za své odříkání už sklízí ovoce. „Shodil jsem jedenáct kilo,“ pochlubil se během otevření muzea s rodinnými exponáty Kodetů umístěném v paláci z 16. století ve Velkém Meziříčí.   

Ani Slováček se nenechal zostudit a hned se pochlubil, jak on přišel ke štíhlejší postavě. „Jím dietněji, a hlavně jezdím každé ráno na rotopedu,“ svěřil se na oplátku slavný saxofonista.

Jak je vidět o své zdraví se ve svém pokročilém věku nestarají jen dámy, ale naštěstí i pánové. Vždyť oba jsou plni chuti do života. Slováček se navíc rád točí kolem mladých žen a Donutil se brzy co nevidět stane poprvé dědečkem a svému vnoučeti se bude chtít určitě naplno věnovat.