Sexy génius Einstein se vrací – lamač dámských srdcí v podobě Vojty Kotka
Zdroj: TV Prima

Sexy génius Einstein se vrací – lamač dámských srdcí v podobě Vojty Kotka

Vytvořeno dne 24.08.2022

Ani druhá řada seriálu Einstein – Případy nesnesitelného génia neochudí diváky o to, že se při vyšetřování Filip König dostane do nezvyklých situací, které se snaží vyřešit svým brilantním mozkem a úsudky. Přesně to dostalo hlavního představitele Vojtěcha Kotka do ringu.

„Příprava byla taková, že jsem měl dvě hodiny boxu. Byl jsem překvapený, protože když to vidíte v těch filmech o Rockym a podobně… Zkrátka dáte někomu pěstí a je to. Já jsem do této doby nikoho neuhodil a před zrcadlem v tělocvičně jsem zjistil, že vypadám neskutečně vtipně. To se ale k té mé postavě Filipa hodí, protože on ten box úplně neumí, tak jsem se za to schoval,“ popisuje přípravy na start natáčení Vojtěch Kotek, který má na rukou ještě stále boxerské rukavice. „Neuměl jsem se moc krýt, tak jsem ruce dával před sebe místo toho, abych je měl u hlavy, protože když je máte před sebou a někdo vás do té své rukavice praští, tak si sám dáte pěstí. Což se mi podařilo nesčetněkrát,“ usmívá se herec, který se na place opět potkává se svou seriálovou partnerkou Annou Polívkovou coby Lenkou.

„Lenka Brabcová se moc nezměnila. Žádný vývoj. Možná tam vzniknou nějaké vztahy, ale o co půjde, vám prozradit nemůžu. My si s Vojtou říkáme Dempsey a Makepeaceová, ale jak se jejich vztah vyvine, to vám opravdu neprozradím,“ nekompromisně odpovídá seriálová policejní vyšetřovatelka.

Pozadu v životě Filipa nezůstává ani jeho matka v podání Veroniky Freimanové. „Maminka stále žije v Americe a za synem lítá, aby ho zachraňovala. Někdy zůstane déle a někdy zase kratší dobu. Tentokrát se ale zdrží. Kamila Königová je takový monolit už od první série. Vždy syna zpacifikuje a mluví mu do života. Snaží se prospívat jeho zdraví, velice dobře ví, co má syn dělat, a ten souboj zdárně pokračuje i ve druhé sérii,“ usmívá se Veronika Freimanová.

V pokračování nebude chybět ani velký objekt Filipova zájmu – forenzní analytička Soňa Svobodová v podání Evy Podzimkové.

Druhá série je teprve ve svých začátcích, tvůrci si opět připravili osm dílů a o nasazení na obrazovky bude televize Prima včas informovat.

 

 

 

Default User Image
Anonym, 24.08.2022 14:15
Jediný na koho se těším v tom seriálu je Evička josefikova to je krásná holka je sexy dá se nad honit