Skoro dámský klub: Alexandra Hejlová a Oldřich Tamáš vás zvou již podruhé do Salmovské!
Zdroj: Se svolením Jana Tesaříková

Skoro dámský klub: Alexandra Hejlová a Oldřich Tamáš vás zvou již podruhé do Salmovské!

Vytvořeno dne 05.06.2023

Po úspěšné dubnové premiéře v Salmovské literární kavárně, která byla beznadějně vyprodána, protagonisté talkshow „Skoro dámský klub…“ vás opět zvou do Salmovské, 7. června od 19 hod.

Výtvarnice Alexandra Hejlová a moderátor Oldřich Tamáš si opět pozvali zajímavé hosty. Tentokrát se můžete těšit na známou publicistku, spisovatelku Marii Formáčkovou, operní pěvkyni Editu Randovou a začínající spisovatelku Theressu Endris.

Tentokrát to, ale nebude všechno. Hned na samém začátku talkshow bude pokřtěna kniha „Strážci nočních můr“, která vyšla nedávno a autorkou je  již zmíněná mladá a talentovaná spisovatelka Therresa Endris. Knihu za přítomnosti kamer TV Nova pokřtí tvář televize, Petr Rychlý.

Kdo nestihne nebo nemá možnost zúčastnit se talkshow „Skoro dámský klub…“ pro veřejnost, nevadí – spolupráce již známé dvojice Alexandry Hejlové a Oldřicha Tamáše nadále pokračuje a vy se můžete každý týden těšit na nové díly talkshow Skoro dámský klub a Skoro pánský klub v premiéře exkluzivně na TV Stream a v reprízách pak na TV V1.