Simona Krainová se nafotila v úplně průhledném prádle. Lidem se to ale nelíbí!
Zdroj: herminapress

Simona Krainová se nafotila v úplně průhledném prádle. Lidem se to ale nelíbí!

Vytvořeno dne 12.04.2023

Jedna z nejúspěšnějších českých modelek ví, jak udělat na Velikonoce rozruch. Simona Krainová se nechala vyfotit téměř nahá. Její průhledné šaty totiž nezakryly vůbec nic. Nyní za to čelí kritice na sociálních sítích.

Co je moc, to je moc… figura super, ale tohle mega laciné, pardon,” nebo “Proč? Po všem, co jste v životě dokázala, proč máte potřebu se takto trapně a uboze prezentovat.” To to jsou jedny z  těch slušnějších komentářů, reagující na Simonin příspěvek, kde se nechala natočit v úplně průhledných šatech. Další se pak opírají o to, že je již matka a že to video patří do filmového průmyslu pro dospělé.

I když se Simona snažila špatné komentáře mírnit svými odpovědi, názor lidí se nezměnil. Byla tak nucena vydat nové velké vyjádření. Kde se snaží vysvětlit své jednání a pohled na to, co je za hranou a co ne.

Co říkám na hejty tady? Tak já vám to řeknu. Chápu, že si mnohé z vás v záplavě povinností neuvědomuje samu sebe, svoji krásu, intimitu, sexualitu. Některé ženy totiž často zcela nesmyslně potlačují svoji ženskost a mají potřebu řešit ostatní. Užívejte si proto svoje přednosti, jak se vám líbí. Nebuďte tak sebekritické k sobě a kritické k ostatním ženám. Podporujme se namísto hejtu. Urvěte si kousek času pro sebe a soustřeďte se na svoji spokojenost a ne na ostatní. Spokojenost sama se sebou se totiž silnou měrou odvíjí i od naší sexuality a zdraví. Sexualita k nám neodmyslitelně patří, ať se to někomu líbí nebo ne. Hlavně v tom nesmyslném tabu nepokračujme u našich dětí. Buďme prosím svobodnější, usměvavější, tolerantnější. Nebuďte oběti výchovy, chorobného srovnávání se, nebo debilního chování anonymních profilů na soc. sítích. Jestli je to moc nebo málo si rozhodněte sami. Nikdo jiný než vy to prostě nezmění. Krásný večer vám.