Po porodu dlouho nečinně nevydržela. Olga Lounová vydala nový singl a klip
Zdroj: herminapress

Po porodu dlouho nečinně nevydržela. Olga Lounová vydala nový singl a klip

Vytvořeno dne 11.04.2023

Zpěvačka Olga Lounová představuje nový singl a videoklip Memento mori. Melodická písnička plná energie připomíná nedávno vydané album, které podpoří stejnojmenné koncertní miniturné.

Autorsky je pod singlem podepsaná sama zpěvačka. Olga Lounová v minulosti stejný postup zvolila i u hitu Jsem optimista, který složila i otextovala. Jako jedna z mála zpěvaček je i autorkou svých písní.

Nejvíce energie však zpěvačka vkládá do svých vystoupení. Videoklip k písni Memento mori je plný emotivních záběrů z koncertů.

Olga chtěla původně složit píseň pro svoji malou dcerku Arianne, jako vyznání lásky, ale nakonec vznikla skladba, která nese hlubší poselství. Někdy vzniknou ty nejlepší věci zcela nečekaně. Olga upřesňuje: „Během těhotenství jsem měla chuť napsat nějakou písničku pro moji malou holčičku. Nějaké vyznání či ukolébavku, a paradoxně z toho vzešla píseň, která v sobě nese jakési uvědomění si hodnoty života. Nečekaně mě inspirovalo tetování, které nosí moje nejlepší kamarádka už roky na kotníku. Memento mori neboli Pamatuj na smrt. Tak jsem k tomu dodala Carpe diem aneb Užívej dne a dál už to šlo tak nějak samo.“

Skladba Memento mori připomíná, že tu nebudeme navždy a že bychom měli užívat každého momentu našeho života a zamyslet se nad tím, jak svůj život žijeme. Píseň je součástí stejnojmenného, nedávno vydaného alba Memento mori.

Přestože je Olga čerstvou maminkou, rozhodla se vyrazit na čtyři koncerty. Zpěvačka se chystá už za pár dní vyrazit na miniturné Memento mori.