Singl s erotickou vizí: Martin Chodúr našel inspiraci v horách
Zdroj: Se svolením MastrCrane

Singl s erotickou vizí: Martin Chodúr našel inspiraci v horách

Vytvořeno dne 26.09.2021

Zpěvák, skladatel, textař a hudebník Martin Chodúr představuje nový singl s názvem Beskydy v mlze z chystaného alba Tisíc a jedna noc, jejíž vydání je naplánováno na 1. října.

„Inspirací k napsání písně byla představa husté bílé mlhy, která splývá s lehce erotickou vizí mileneckého páru na bílé posteli, která se zároveň stává malířským plátnem. Ve slovech písně “Kdo se příliš dívá, ten nepochopí svět - ve všem se živé nekonečno skrývá” se nabízí zamyšlení nad současnou přemírou informací a vjemů působících na člověka. Jinými slovy cesta ke štěstí nevede skrz detailní pochopení všeho, nýbrž filtrací nepodstatného pomocí nejsilnějšího lidského pocitu, kterým je láska,“ prozrazuje o nové písni Martin Chodúr.

Po hudební stránce je píseň fúzí bossa novy a rocku. Kromě zpěvu Martin nechal vyniknout svému multiinstrumentalismu a hraje zde také na elektrickou i akustickou kytaru, klarinet, flétnu, saxofon a klávesy. Ostatní nástroje obstarala doprovodná skupina MACH. Klip vznikl na námět Martina o režii videoklipu z prostředí Beskydských hor se postarali Martin Štramberský a Petr Jeřábek (MastrCrane Production), za kamerou stál Petr Jeřábek a dronem Martin Štramberský.

Album Tisíc a jedna noc a singl Beskydy v mlze vydává Martin Chodúr v exkluzivní distribuci Supraphonu.