Souboj kuchařů Forejta a Punčocháře. Kdo prohraje, fotí hanbatý kalendář
Zdroj: TV Nova

Souboj kuchařů Forejta a Punčocháře. Kdo prohraje, fotí hanbatý kalendář

Vytvořeno dne 03.10.2022

Honzu Punčocháře s Přemkem Forejtem čeká pořádné překvapení. Radek Kašpárek sice nějakou kulišárnu naznačoval, jeho kolegové ho však nebrali tak úplně vážně. O to větší šok je ráno čeká. Místo vůně připravované snídaně požár!

Video soubor

Zdroj: TV Nova

Za požárem stojí – Roman Staša. „Ráďa nepřijede, přivezli mu cihly,“ oznámí Roman po svém příjezdu, a nechá tak Přemka i Honzu doslova perplex. Protože se jim to celé úplně nezdá, rozhodnou se Radkovi zavolat, jaké je však jejich překvapení, když telefon zvedne Roman a ubezpečí je, že je naprosto relevantní záskok. „Kluci, vždyť si to báječně užijeme. Radek mi dal přesné instrukce a já vás vezmu na jedno naprosto skvělé místo,“ slíbí Roman a vzápětí se rozhodne iniciativně vymyslet cílovou destinaci sám, aby pokud možno potěšil oba kuchaře. Připravovat se totiž bude kapří burger.

A nebyl by to správný Souboj na talíři, kdyby nepřišla trocha těch naschválů. Nejdřív se Roman rozhodne oběma kuchařům výzvu trochu zkomplikovat tím, že jim k hlavnímu jídlu zadá ještě předkrm s medem a chilli, které svou ostrostí div nepodpálí oba kuchaře přímo na místě.  A potom přijde podraz od Honzy na Přemka, protože hrát podle pravidel je přece nuda. Přemkova záchrana si nakonec vyžádá nejen Romanovu asistenci, ale dokonce hasičský zásah!

Vzhledem k tomu, že jde o souboj, i tentokrát musí ten, kdo prohraje, přijmout trest. A Roman dovede být v tomhle ohledu velmi kreativní. Poražený bude muset nafotit hanbatý kalendář s kaprem. Kdo to nakonec bude? To se diváci dozví v úterý 4. října večer ve 21:40 na TV Nova a už teď na Voyo.