Specialisté mezi prostitutkami, Dejdar v ohrožení života a Štáfek přišel na brigádu
Zdroj: TV Nova

Specialisté mezi prostitutkami, Dejdar v ohrožení života a Štáfek přišel na brigádu

Vytvořeno dne 12.03.2021

Druhý premiérový díl Specialistů, který televize Nova odvysílá po zimní přestávce 15. března, zavede diváky do neobvyklých míst. Ocitnou se například mezi prostitutkami, v nočním klubu, ale i v bývalé tovární hale, ve které se budou dít věci jako v severské krimi. Tato epizoda bude plná nepředvídatelnosti, napětí a nebezpečí.

V ohrožení života se ocitne i jeden z kriminalistů – major Strouhal! Navíc mezi Specialisty zavítá nečekaný host – Jakub Štáfek! V tomto dílu se však objeví i další známá jména jako například David Suchařípa a Albert Čuba.

„Do tohoto dílu jsem si odskočil tak trochu na výpomoc. Nejdřív jsem už Specialisty vůbec točit nechtěl, protože jsem se chtěl věnovat svým věcem. Natáčení filmu Vyšehrad, kde zase bude na chvilku za blbečka. Natáčení této epizody mělo být původně už v dubnu, ale covid to všechno převrátil a posunul, ale když už jsem to jednou slíbil, nechtěl jsem to rušit,“ říká Jakub Štáfek, který nakonec tento díl točil až koncem června. „Na Specialistech se navíc podílí spousta lidí, které mám rád a které jsem po čase zase rád viděl,“ dodává ke svému znovuobjevení se v seriálu Kuba. A nutno podotknout, že se na natáčení tohoto seriálu seznámil se svojí současnou životní partnerkou, se kterou aktuálně očekává narození svého prvního potomka. Pracovala zde jako maskérka.

Diváci mohou sledovat každou epizodu tohoto seriálu výhradně na Voyo vždy 7 dní před její televizní premiérou. Kdo nestihl epizodu v čase televizního vysílání, může si ji po 24 hodinách po odvysílání v televizi přehrát po dobu 7 dnů na Nova Plus nebo přes červené tlačítko.

Na Specialisty se můžete těšit každé pondělí ve 20.20 v TV Nova!