David Gránský skončil v kupce hnoje. Smrděl tak, že ho nikdo nechtěl vézt domů
Zdroj: herminapress

David Gránský skončil v kupce hnoje. Smrděl tak, že ho nikdo nechtěl vézt domů

Vytvořeno dne 28.04.2022

 

Vezme kolečko a chce pomoci Sid s prací, kterou právě dělá – odváží vykydaný hnůj. Scénář tak Davidovi Gránskému coby Albertovi nachystal malou pomstu. „Prozradím vám, že to rozhodně nebyla čistá sláma, byl to hnůj ze zoo. Musím se přiznat, že jsem do té kopy chtěl padnout úplně. Myslím si, že ta postava má být potrestaná za to, co provádí, a tohle mi přišlo jako adekvátní trest,“ usmíval se po natočení scény David Gránský. „Nakonec to ale dopadlo tak, že kvůli kostýmu nebylo možné tam spadnout. Vyhloubili mi díru, do které jsem skočil, a ušpinil si alespoň ruce,“ prozrazuje nakonec herec, jak se scéna točila.

Bylo to vtipné, takže problém s tím se smát, nebyl. Dokonce tam byl i kaskadér Petr Drozda, který Davidovi radil. Vypadalo to opravdu autenticky. Myslím, že jsme to točili třikrát. Byla docela zima a pršelo, tak to nebylo úplně pohodlné,“ vzpomíná Michala Pecháčková alias Sid.

David je rád, že tato scéna padla jako poslední obraz natáčecího dne. „Jel jsem poté domů a přiznám se, že mě nikdo nechtěl vézt. Stále, i přes důkladné umytí, jsem byl cítit,“ usmívá se seriálový Albert, který pár zpráv na svou postavu zaznamenal. „Jo, říkají mi, že jsem záporák, ale naštěstí to rozlišují a mluví o Albertovi, ne o mně. Já to chápu, když on ubližuje té milované, milé hlavní hrdince. Kdo by mu nenadával… Ale fotit se se mnou fanoušci pořád chtějí,“ prozrazuje David Gránský, který to nejvíce pociťuje při natáčení právě v Safari Parku ve Dvoře Králové. „Chodí tam hodně návštěvníků, kteří se zastaví u natáčení a chtějí se s námi fotit nebo si nás točí. Jakmile nás vidí, ptají se, mávají a přiznám se, že jsem z toho lehce nervózní. Nikdy jsem netočil za takových podmínek. Je to takové divadlo pro návštěvníky. Koukají na nás a my zkoušíme, hrajeme, točíme. Ale zvykám si,“ uzavírá Gránský.