SuperStar vstupuje do finálových kol s velkým překvapením: Na scénu přichází nová moderátorka!
Zdroj: TV Nova

SuperStar vstupuje do finálových kol s velkým překvapením: Na scénu přichází nová moderátorka!

Vytvořeno dne 21.11.2021

 

Boj o prestižní titul SuperStar a pohádkovou výhru dva miliony korun jde pomalu do finále. Pěvecká show bude od 28. listopadu pokračovat živými přenosy, kterými bude provázet oblíbená zpěvačka Ewa Farna.

Už 12 týdnů jsou diváci televize Nova  svědky hledání nové české a slovenské pěvecké hvězdy, která přebere štafetu po poslední vítězce Barboře Piešové. Zatímco oproti minulému roku, kdy kvůli pandemii roli porotce zastoupil moderátor, bude tento rok přímými přenosy SuperStar provázet populární zpěvačka a bývalá porotkyně Ewa Farna.

Oblíbená zpěvačka se za porotcovský stůl SuperStar posadila v roce 2013 a stala se tak historický nejmladší porotkyní této soutěže. Už tehdy patřila mezi hvězdy české, slovenské a polské hudební scény s množstvím ocenění, včetně Českého slavíka. Na svém kontě má 14 alb a začátkem prosince vyjde její nejnovější album UMAMI.

Ewa Farna je věrnou divačkou SuperStar a na svoji novou výzvu se už velmi těší: „Superstar slaví desátý ročník, já letos své 15. výročí na scéně. Jelikož i porotcování v Superstar bylo součástí mého vývoje a velký zážitek, rozhodla jsem se být nostalgicky součástí letošní výroční řady. Čtyři finální živé přenosy pro mě budou výzvou jiného druhu a těším se na emoce, které zcela jistě přinesou.“

První finálový večer oblíbené pěvecké show si budou moct diváci pustit živě v neděli 28. listopadu. O přízeň diváků a postup do dalšího kola zabojuje deset finalistů.