Na účastníky SuperStar chtěli volat policii
Zdroj: TV Nova

Na účastníky SuperStar chtěli volat policii

Vytvořeno dne 06.11.2021

Dramatický Super výběr pokračuje a tentokrát se přesouvá do staré čistírny odpadních vod v Bubenči! Desítky soutěžících bojují o setrvání v soutěži SuperStar. Jen ti nejlepší se posunou o další krůček blíže k vytouženému postupu do přímých přenosů.

Video soubor

Zdroj: TV Nova

Aby soutěžící zbytečně neplýtvali drahocenným časem a skutečně se na svá vystoupení připravovali dnem i nocí, štáb SuperStar se rozhodl, že jim s radostí pomůže a uspořádá časný budíček. Proto se kolem půl šesté ráno vydal na hotel, kde jsou soutěžící ubytovaní, aby je probudil a vyzval k důležitému tréninku.

Štěpánu Růžičkovi se nejprve z postele vůbec nechtělo, ale nakonec se oblékl a vydal se probudit svou parťačku Sabinu Ulmanovou. A zvolil k tomu skutečně netradiční řešení. Rozhodl se jí u dveří pustit hlasitou sirénu. Jak tento jeho „ohleduplný“ budíček viděli další hosté hotelu, nevíme, ale nadšení nejspíše nebyli.

A jeden z hostů o svém nadšení dal opravdu hlasitě vědět. Když si zkoušeli na hotelové chodbě svoji píseň Marietta Mareková a Ludvík Hušek, začal křičet, že chce klid, a že jinak zavolá policii. Podívejte se na video.

 

 

 

Default User Image
Vagen, 08.11.2021 20:20
Souhlasím, bandu vymrdanych kokotu si chodi zazoivat, lidi jsou z nich posrany a za mesic o nich neni slyset ani hovno
Default User Image
svatypatejl, 08.11.2021 02:11
Tak tomu se nedivim, taky bych na ne zavolal poldy kdyby mne v pul 6 rano vzbudili. Meli si ten hotel zaplatit celej, pokud ne tak sou to normalni hovada !
Default User Image
Sonny, 08.11.2021 11:02
Aspoň jim někdo nezávislý řekl, že ten jejich zpěv se nedá poslouchat :-D
Default User Image
Ave Já, 08.11.2021 11:51
Kolikátý že to je ročník? 20. nebo 30. možná už dokonce 40.? Trapárna to byla už od druhé řady!!!