Svatba na první pohled má překvapení. Páry ukazují svojí pravou tvář
Zdroj: TV Nova

Svatba na první pohled má překvapení. Páry ukazují svojí pravou tvář

Vytvořeno dne 18.11.2020

 

Už dnes se diváci televize Nova konečně dočkají dalšího dílu pořadu Svatba na první pohled. Tento sociální experiment, v němž nezadaným jedincům vybírají vhodného partnera odborníci z řad biologů a psychologů, se stal doslova hitem.

Na scéně jsou již tři manželské páry a čtvrtý se aktuálně chystá na svatbu. Nejvíce sympatií si zatím získala plzeňská dvojice Štěpánka a Pavel. Oba jsou plni života a humoru. Přítomné okamžiky si umějí užívat. To se plně projevilo na jejich svatební cestě v Řecku, kde to pořádně rozjeli. Speciálně jeden večer se Pavel odvázal tak, jak by to nikdo nečekal. Místní řecká kapela ho zvedla ze židle a on se plně oddal místním tancům. Zanedlouho se spolu se Štěpánkou stali dominantou parketu. Nakonec řádili v přátelském objetí i s Řeky včetně kapelníka.

„Ty ses do toho dal. Jak je možný, že ti to takhle jde a mně to vůbec nejde,“ komentuje jeho taneční kreace Štěpánka a v jejím hlase je patrna směs závisti a obdivu. „Pavla jsem ještě nikdy takhle nezažila. Naplno se odvázal a najednou z něho byl „mačo“. Odhodil zábrany a bylo mu jedno, jestli ho někdo pozoruje. Jen si to užíval, a to se mi líbilo. Když pak prohlásil, že poguje, to mě dorazilo,“ popisuje situaci Štěpánka.

„Vzpomněl jsem si na svoje mládí, kdy se běžně pogovalo. Začal jsem házet rukama a nohama, a do rytmu přeskakovat z jedné nohy na druhou,“ objasňuje principy pogování Pavel. „Doufám jen, že to nikomu nepřipomnělo tanec skinů. Přece jen mám plešatou hlavu, tak aby to někoho nezmátlo. To bych byl nerad,“ dodává se smíchem.

Svatbu na první pohled můžete sledovat každou středu 20:20 na TV Nova!