Svět bulváru kolem fotbalové hvězdy Beckhama. Jaroslav Plesl poprvé ve Studiu DVA
Zdroj: herminapress

Svět bulváru kolem fotbalové hvězdy Beckhama. Jaroslav Plesl poprvé ve Studiu DVA

Vytvořeno dne 10.12.2021

Fanoušci divadla Studio DVA se těší na datum 16. března 2022, kdy bude mít světovou premiéru dlouho připravovaná komedie ze světa bulváru s názvem Beckham. V režii autora Petra Zelenky se poprvé na jevišti našeho divadla v hlavní roli představí vynikající filmový a divadelní herec Jaroslav Plesl.

Jeho Max Clifford je reálnou osobou, která ve své době hýbala britskými bulvárními médii. Úspěšný scénárista, filmový a divadelní režisér, držitel několika cen Český lev, Petr Zelenka se totiž nechal při psaní své nové hry určené přímo pro naše divadlo inspirovat událostmi spojenými s aférou kolem fotbalové hvězdy Davida Beckhama a jeho sekretářky Rebeky Loos. Odehrála se na podzim roku 2004 a Clifford v ní sehrál klíčovou roli.

Co se vlastně stalo mezi fotbalovou hvězdou Davidem Beckhamem a jeho sekretářkou Rebekou Loos na podzim roku 2004? Byl to jen nevinný flirt? Možná. Jenže Max Clifford, šedá eminence britského bulváru, se rozhodne z toho udělat skandál století a udržet jej na titulních stránkách světového tisku dlouhé týdny. Vášnivý podvodník, který stál za největšími skandály naší doby, přes třicet let cynicky žongloval s intimními informacemi ze života světových celebrit. Jedněm pomohl k vzestupu a slávě, druhým do vězení. Co žene kupředu člověka, kterému není nic svaté?

Kromě Jaroslava Plesla také uvidíte Elizavetu Maximovou, Kryštofa Hádka, Boba Klepla / Jiřího Ployhara, Romana Štabrňáka, Zuzanu Stavnou, Lucii Pernetovou, Radima Madeju / Petra Pěknice a Petru Koskovou.