Hvězda Ulice a Pana profesora: Romantická žádost o ruku v seriálu i ve skutečnosti
Zdroj: TV Nova

Hvězda Ulice a Pana profesora: Romantická žádost o ruku v seriálu i ve skutečnosti

Vytvořeno dne 09.12.2021

Ve čtrnáctém díle seriálu Pan profesor, který vysílá každý čtvrtek TV Nova, se Barbora Růžičková, kterou hraje Eva Hacurová, dočká nejen žádosti o ruku, ale zároveň to roztočí i u tyče ve striptýzovém baru. Jak tato žádost proběhne v seriálu a jak si ji sympatická herečka užila v reálu? A jak se jí točily scény ve striptýzovém baru?

Video soubor

Zdroj: TV Nova

Mamánek Pavel Moravec (Ondřej Bauer) mohl dlouhou dobu jen tiše závidět svému kolegovi Marku Vlčkovi (Vojtěch Dyk) jeho milostná dobrodružství. Jeho žádná nechtěla, ovšem to se změnilo, když na gymnázium nastoupila nová posila Barbora Růžičková v podání Evy Hacurové. Pavel hned věděl, že ona je ta pravá. Kvůli ní se rozhodl odstěhovat od mámy a osamostatnit se, díky ní je jako vyměněný. Barbora v něm zažehla nečekanou jiskru. Spolu se rozhodně nenudí. Svými kousky často překvapí dokonce i Marka Vlčka, což je co říct. Tentokrát se Pavlovi povede jeden majstrštyk – požádá Báru o ruku přímo ve škole. 

Zasnoubená je v reálném životě i sympatická představitelka Barbory Eva Hacurová. Jak probíhala žádost o ruku u ní? Také před ní partner poklekl? „Poklekl, čímž mě teda neskutečně překvapil. Bylo na to na Štědrý den u nás doma pod stromečkem. Já mám romantická gesta ráda, takže jsem to ocenila,“ prozrazuje herečka.

Na rozdíl od překvapené Barbory už Eva Hacurová chystá s partnerem svatbu. Má to však jeden háček. „Vzhledem k situaci pandemie jsme se nakonec rozhodli počkat. Byla spousta párů, které rušily svatby, omezovaly počty hostů, přesouvaly termíny, a to my nechceme. Na to dobré se vyplatí si počkat.“

Barbora rozhodně není žádná křehká květinka. Když na to přijde, klidně se postaví s kolegyní Karolínou ve striptýzovém baru k tyči, aby pomohla zachránit studentku Petru. Jak se herečka na tuto scénu připravovala? Její kolegyně Beáta Kaňoková chodí na kurzy tance... „Paradoxně Beáta byla ta, která se měla víc ostýchat. Já to měla rozjíždět. Dost jsem se styděla vzhledem k profi tanečnicím okolo a komparzistům před námi, ale snad jsem to zvládla „se cti“. V podstatě jsem si vybavila klišé filmy a scény z nich a pokusila se je napodobit. Samozřejmě po svém,“ vzpomíná na natáčení ve striptýzovém baru Eva Hacurová.

Jak to Barbora rozjede u tyče, prozradí čtrnáctý díl seriálu Pan profesor, z něhož je i tato ukázka. TV Nova ho vysílá ve čtvrtek 9. prosince od 20:20 hod.