Také vám připadají podobné? SuperStar Šárka Vaňková připomene největší hity Ivety Bartošové
Zdroj: herminapress

Také vám připadají podobné? SuperStar Šárka Vaňková připomene největší hity Ivety Bartošové

Vytvořeno dne 04.10.2023

V příštím roce to bude 20 let, kdy se Šárka Vaňková stala stříbrnou Česko Slovenskou SuperStar v historicky prvním ročníku. Uplyne také 10 let, kdy dobrovolně život ukončila zpěvačka Iveta Bartošová. Mladá zpěvačka nyní přichází s projektem P.S. IVETA, který 4. října odstartuje koncertem v pražském Strašnickém divadle.

Kapelník původní kapely Ivety Bartošové Fredy Bittner už delší dobu přemýšlel nad vznikem projektu, který by dovolil fanouškům této československé popové ikony 80. a 90. let slyšet její songy zase pěkně pohromadě a hlavně živě zahrané a s citem zazpívané.

Poté, co se loni ve vyprodané Lucerně uskutečnil velký gala koncert, kde oblíbené hity Ivety Bartošové zazpívala řada českých zpěvaček a zpěváků, zaujala kapelníka Fredyho ze všech nejvíc zaujala právě Šárka Vaňková.

„Je tam určitá podoba, nejen vizuální, ale i tím jak člověk působí. Šárka stále působí jako taková holčička a tou Iveta zůstávala úplně do konce života. Navíc jsem viděl, jak jí ty songy baví, jak si je užívá, jako tehdy Iveta…  Tak jsem Šárce nabídl, aby v tomto projektu s námi zůstala,“ prozradil s úsměvem Bittner.  

To účastnici historicky první SuperStar velmi potěšilo a po sérii zkoušek se podařilo dát dohromady pražský koncert ve Strašnickém divadle, kde také hraje v některých inscenacích. „Kromě tohoto koncertu 4. října se chystáme ukázat různě po ČR. V projektu P.S. Iveta plánujeme představit publiku původní playlist 22 songů který dala dohromady před svou tragickou smrti sama Iveta Bartošová. Svoje největší hity, svoje nejmilejší songy,  jak ona to viděla a cítila. Toho se držíme,“ říká Šárka Vaňková s tím, že diváci a fanoušci se mohou těšit na zásadní hity jako: “Víš, lásko”, “Hej pane diskžokej”, “Půlnoční smíření”, “Juanita”, “Tři oříšky” a další pecky.

„Nechceme z toho dělat nějaký vzpomínkový koncert, nějakou tryznu! Naším cílem je, aby její songy, které řada lidi dodnes miluje, žily dál a zněly živě,“ podotkla Šárka Vaňková, které se daří v profesním, ale i osobním životě. Tajemstvím už dávno není, že nějakou dobu tvoří pár se známým muzikantem a hercem Petrem Vondráčkem. Šárka také plánuje další projekty, o kterých zatím ještě nechce mluvit. „Teď se na všechny těšíme s kapelou v rámci projektu P. S. Iveta,“ dodala Šárka. 

 

 

 

Default User Image
Porcinkule, 25.11.2023 07:56
Nejlepší volba. Prý o to hodně stála stará rašelina Zámečníková, ale s takovou blbkou by kapela brzy vyběhla. Šárka je skvělá