Takhle ho nikdy neuvidíte. Štěpán Kozub zestárl o 40 let. Jsou za tím zakázané látky?
Zdroj: herminapress

Takhle ho nikdy neuvidíte. Štěpán Kozub zestárl o 40 let. Jsou za tím zakázané látky?

Vytvořeno dne 09.03.2023

Fotografie herce Štěpána Kozuba nyní koluje internetem. Vypadá na ni dosti sešlý. Jakoby zestárl o dekády a bral nelegální látky. Víme, co za tím je.

Známý ostravský herec Štěpán Kozub jde nyní z role, do role. U filmařů je dost oblíbený a najdete hned několik filmových počinů z poslední doby, kde ztvárnil hlavní roli. S takovým množství práce je spojený fakt, že se stává hojně známým i u fanoušků. Ti se právem obávali o hercovo zdraví. Fotografie, která se objevila na sociálních sítích je v posledních dnech dost vyděsila.

Štěpán na ni vypadá dost sešlý, jakoby zestárl o téměř 40 let. Může se zdát, že užíval i nelegální látky. Každopádně se fanouškům nedivíme, že mají o herce strach. Pravda je však taková, že byl takto dokonale nalíčen pro videoklip zpěvačky a hudebnice Barbary Kanyzové.

Harry Potter - Voldemortův návrat”. Tak sám sebe popsal herec Štěpán Kozub na fotografii.  Naráží tím na temného čaroděje bez nosu ze ságy o mladém kouzelníkovi Harry Potterovi.

Fotografií a verzí vzniklo více. Je na nich zachycen v různých stádiích stáří. Kolikrát byste pochybovali, zda je to vůbec on. Každopádně je Štěpán zdravý a fanoušci se mohou uklidnit.