Táňa Kuchařová září štěstím! Je v tom nový muž?
Zdroj: herminapress

Táňa Kuchařová září štěstím! Je v tom nový muž?

Vytvořeno dne 17.10.2022

Manželství Táni Kuchařové a Ondřeje Gregora Brzobohatého je definitivně minulostí. Jenže zatímco Ondřej už je nějaký pátek spokojený po boku Daniely Písařovicové, Táňa je zatím stále bez partnera. Na nedávném představení jejího autorského parfému si však nešlo nevšimnout, že z krásné modelky spokojenost přímo sálá, a tak se nabízí otázka, zda i ona už nepotkala pana božského?

„Nepotřebuji se hrnout po osmiletém vztahu a manželství do nového vztahu. Umím být sama,“ svěřila se pro Show Time modelka a popřela, že by v jejím životě figuroval nový muž. „Vedu velmi zábavný a velmi čilý společenský život. Nechala bych to u toho. Je to období, které si mi v životě možná už nezopakuje,“ doplnila s tím, že si svobodného života náležitě užívá. 

Jediný muž s nímž je teď Táňa často spojována je Tomáš Arsov. S ním ji však pojí pouze přátelské pouto. „Dala jsem se do holportu s jedním velmi talentovaným a krásným mužem, ale tam to začíná a končí přátelstvím,“ vysvětluje modelka. Právě Arsov se podílel na tvorbě autorského parfému Táni Kuchařové. 

Když vyplulo na povrch, že se manželství modelky a muzikanta rozpadá, bylo na Kuchařové znát, že ji to hodně vzalo. Dokonce se netajila tím, že musela vyhledat odbornou pomoc. Je proto hezké, že se jí vrátilo ztracené sebevědomí. „Mám se krásně, myslím, že je to i vidět. Mladá, úspěšná a singl, to není blbý ne,“ uzavírá se smíchem.