Milan Drobný si na svůj narozeninový koncert zve přátele. Zazpívá Petra Černocká, Věra Martinová a další
Zdroj: herminapress

Milan Drobný si na svůj narozeninový koncert zve přátele. Zazpívá Petra Černocká, Věra Martinová a další

Vytvořeno dne 14.10.2022

 

Legenda ještě československé populární hudby Milan Drobný se rozhodl oslavit své 77 + narozeniny se svými přáteli v KD Barikádníků na Praze 10. Koncertem měl půlkulatiny slavit už téměř před 3 lety, ale covid tomu tak nechtěl. Zpěvák slaví narozeniny až 8. prosince, kdy mu už bude opravdu 78 let. Ale v první prosincový den mu bude opravdu stále ještě propagovaných 77 +.

V současné době tráví Milan Drobný čas se svou manželkou Danou na Floridě, ale koncem října se vrací a začne se plně věnovat tomuto koncertu, který bude zároveň jeho první předvánoční, na kterém si zazpívá se svou kapelou Nadrobno.

Mezi přáteli, které si pozval a kteří mu přijdou zazpívat budou třeba královna české country Věra Martinová, nestárnoucí pohádková Saxana Petra Černocká, neskutečně dobře vypadající ženská pěvecká dvojice Kamelie se jmény Hana Buštíková a Dana Vlková. A mužskou část plnohodnotně zastoupí herec, textař, zpěvák a řidič, který miluje autobusy z divadla Semafor Václav Kopta a též zpěvák, herec a producent tohoto koncertu Martin France.

A co by to bylo za narozeniny, kdyby se nekonalo nějaké to malé překvapení jak pro oslavence, tak i pro diváky. Ale to se samozřejmě dozví až na místě.

Všichni se tak potkají společně ve čtvrtek 1. prosince 2022 v 19.00 hodin v Kulturním domě Barikádníků zvaném lidově Barča, aby zpěvákovi hitů Pláču, pláču sůl, Píseň pro kočku nebo třeba Mendocino Milanovi Drobnému mohli předvánočně popřát k jeho narozeninám.