Těhotná manželka nachytala Ondru Havla z Ulice s jinou! Hned si to s nimi pěkně vyřídila!
Zdroj: TV Nova

Těhotná manželka nachytala Ondru Havla z Ulice s jinou! Hned si to s nimi pěkně vyřídila!

Vytvořeno dne 24.02.2024

Představitel Jirky Hložánka ze seriálu Ulice zažil nedávno pěkně perné chvilky. Jeho těhotná manželka Bára si na něj posvítila kvůli jiné, jíž Ondřej Havel bezostyšně vyznává lásku před celým národem. Něco takového si Bára nehodlá nechat líbit, a tak celkem rázně zakročila. 

Vloni v létě se sympatický herec, známý díky postavě Jirky Hložánka ze seriálu Ulice, a současně i moderátor Snídaně s Novou Ondřej Havel oženil. Nyní s manželkou Bárou, jejíž hlas znají posluchači z rádia, čeká svého prvního potomka. Mladí manželé baví fanoušky na sociálních sítích vtipnými videi o svém soužití, v nichž si nic nedarují. Jedno z těchto videí se týkalo i Ondrova vrkání s jinou. Tohle je před manželkami vždy ošemetná věc, navíc když se nejedná jen o vrkání, ale přímo o skotačení v posteli. A protože je Bára ženou činu, rozhodla se o svého drahého zabojovat.

Ženské zbraně v akci

Pokud si myslíte, že je Ondra své ženě nevěrný, jste na omylu. Lásku vyznává coby Jirka Hložánek své herecké kolegyni Natálii Holíkové, která hraje Martinu, na place při natáčení nových dílů Ulice. Přestože to je jen jako, pohled na manžela v posteli s jinou Báře samozřejmě radost nedělá, i když Ondrovi naprosto důvěřuje. Aby si ho trochu vychutnala, a zároveň si z něj vystřelila, domluvila se s produkcí seriálu Ulice, že nic netušící mileneckou dvojici překvapí při činu v ateliérech Ulice při ostré klapce. Video přímo z placu mluví za vše…

K čemu se přiznal nachytaný Ondra?

Jak se říká, pomsta byla opravdu sladká. Ondřej Havel tenhle manželčin prank prostě nedal a zbaběle prchl z místa činu. K čemu se nám pak přiznal? Co byla první věc, která ho napadla, když Báru spatřil? 

 

 

Video soubor

Zdroj: TV Nova