Tereza Mátlová vyměnila operní zpěv za roli modelky. Nebyla sama!
Zdroj:

Tereza Mátlová vyměnila operní zpěv za roli modelky. Nebyla sama!

Vytvořeno dne 30.04.2020

Krásná operní diva Tereza Mátlová se stala hlavní tváří nové módní kolekce návrhářky Aleny Wilson. Šaty a sukně na společenskou jarní a letní sezónu Tereze sedly a modelka si focení pochvalovala. Příjemné vytržení z koronavirového nicnedělání přišlo zpěvačce vhod.

"To, že jí dělám doma učitelku, mne nezatěžuje, protože se spolu učíme i za normálních okolností."

„Je to příjemná změna, protože koncertování před obecenstvem mi chybí. Zase si ale víc užívám dcery Emilky. To, že jí dělám doma učitelku, mne nezatěžuje, protože se spolu učíme i za normálních okolností. A také se musím snažit, napřéklad v němčině je Emilka už daleko lepší než já. Přesto jsem ráda za online paní učitelku, ta mne občas zachraňuje, protože třeba v matematice jsem úplně ztracená. Odmocniny mi opravdu nedělají dobře,“ smála se Tereza Mátlová, která se hodně těší do divadla a například v šatech Aleny Wilson vystoupí například na obnovených koncertech Belcanta 2. října ve Zlíně.

Před objektiv fotografa se v šatech známé návrhářky postavila také Markéta Jiránková a moderátorka Jolana Voldánová. Pánské garde dělal dámám urostlý Muž roku 2019 Vojtěch Urban, který měl jaro trávit na světové soutěži mužské krásy a sympatie.

„Soutěž je odložená, nikdo neví, kdy se uskuteční a jestli vůbec. Mrzí mě to, ale volný čas využívám k odpočinku. Ono těch povinností kolem Muže roku bylo hodně a tak teď tělu a mysli vracím to, co jsem z nich minulý rok tvrdě čerpal. Pomalu se také vracím do pracovního zápřahu, otevřeli nám fitko, čekají na mne klienti, do toho se vyskytly další vzdělávací nabídky, tak o nich přemýšlím. Proto focení s Alenou Wilson je pro mne příjemná pracovní rozcvička,“ usmíval se pod rouškou Vojta.

Sama návrhářka Alena Wilson byla ve svém živlu a sršela energií. „Do výroby nové kolekce mi zasáhl koronavirus, tak jsem k dnešnímu focení kolekce jaro-léto zařadila i několik večerních šatů. Je to takový mix. Chci, aby šaty působily žensky, zdůrazňovaly ženské křivky a mám radost, že moje šaty sedí většině žen.“ A jak módní návrhářka trávila koronavirové volno? „Dodělávala jsem kolekci a hodně času mi zabraly děti. Byl to takový šok, jako snad pro všechny rodiče. Snažila jsem se ale z toho vytáhnout pozitivum,“ uvedla Alena Wilson a s chutí se pustila do další práce.