Tuhle příležitost si Míša Nosková nenechala ujít!  Kvůli 10 minutám dřela celé léto!
Zdroj: herminapress

Tuhle příležitost si Míša Nosková nenechala ujít! Kvůli 10 minutám dřela celé léto!

Vytvořeno dne 25.09.2023

Jeden adrenalin má za sebou a do druhé se vrhá. Zpěvačka Míša Nosková operativně zaskočila za nemocnou kolegyni v představení Tři mušketýři a teď se vrhá do dalšího dobrodružství. Objeví se ve v obnovené verzi muzikálu Sladké mámení aneb Kvítek mandragory.

Muzikál s písněmi Heleny Vondráčkové převzal Sagvan Tofi, trošku ho předělal a přeobsadil a začne se hrát v Bobycentru v Brně.

„Sagvana znám od roku 2009, kdy byla premiéra Dětí ráje, tak tu jeho energii znám. Myslím, že mne nic nepřekvapí. Opět nehraju milou ženu, jsem trošku protivná. A protože se známe tak dlouho, bývalou manželku mu klidně zahraju,“ usmívala se Míša.

Muzikál Sladké mámení je nazkoušený a premiéru bude mít 27. října 2023 v Brně. „Zkoušeli jsme přes léto. Teď už budeme jenom hrát. Dojížděni mi nevadí. Jedná se o víkendová představení, tak holky vezmu s sebou. A potom, mám skvělou roli. Vylezu na jeviště jednou v první půlce a podruhé v druhé půlce. Zazpívám dvě písničky,“ smála se Michaela, a i přesto, že ji diváci uvidí na jevišti asi jen deset minut, na hraní se těší.