Tyto krásky mají už titul v kapse! Česká Miss představila nové finalistky
Zdroj: herminapress

Tyto krásky mají už titul v kapse! Česká Miss představila nové finalistky

Vytvořeno dne 04.10.2020

 

Semifinále národní soutěže krásy Česká Miss proběhlo dne 30.9. 2020 v pražském Hotelu NH Collection a my již známe jména čtrnácti finalistek, z nichž jedna usedne na trůn královny krásy. Vzhledem k aktuální situaci se Česká Miss rozhodla finále soutěže uspořádat až v příštím roce, dívky jsou tedy již finalistkami České Miss pro rok 2021.

Posunutí finále do příštího roku není však jedinou novinkou.

Posunutí finále do příštího roku není však jedinou novinkou, kterou Česká Miss v rámci tiskové konference odtajnila. Namísto finále se vedení soutěže rozhodlo uspořádat v letošním roce charitativní Bazar České Miss a navazující charitativní galavečer, jehož výtěžek poputuje Nadaci Vize Dagmar a Václava Havlových. S paní Dagmar Havlovou Česká Miss tímto zahájila dlouhodobou spolupráci. „Finále České Miss letos 2020 nebude. Situace se nelepší a covidové období bohužel ničí životy mnoha lidí. Rozhodli jsme se tedy věnovat poslední měsíce tohoto roku pomoci druhým a samozřejmě s ohledem na vládní nařízení uspořádat Charitativní galavečer Česká Miss 2020 ve spolupráci s Nadací vize 97 Dagmar a Václava Havlových. Je nám opravdu ctí, že paní Havlová bude součástí akcí, které máme v plánu,“ uvedla obchodní ředitelka České Miss Veronika Farářová a zároveň dodala: „O termínu konání finále České Miss 2021 vás budeme brzy informovat, v tuto chvíli je pro nás prioritní věnovat naši energii potřebným.”

Čtrnáct finalistek v příštích měsících čeká nejen soustředění, ale také workshopy a další partnerské akce. V průběhu těchto aktivit dostanou finalistky možnost se vyprofilovat a ukázat, zda mají na to účastnit se velkého finále. Počet dívek, které dostanou šanci utkat se o korunku, je primárně určen na 10.

„Veškeré dívky, které bojovaly na semifinále o postup do finálové 14 mají můj velký obdiv. Za mě to zvládly na výbornou a ani po celém náročném dni jim nezmizel z tváří úsměv. Jsou krásné, milé, šikovné, a hlavně to jsou bojovnice! Už teď se těším na práci s nimi a celou přípravu na finálový galavečer,“ uzavřela ambasadorka soutěže Eliška Bučková.