U Jandů chystají vdavky. Petrova dcera Eliška se chystá pod čepec
Zdroj: herminapress

U Jandů chystají vdavky. Petrova dcera Eliška se chystá pod čepec

Vytvořeno dne 17.07.2020

 

Bezmála stovka hostů se tak jako každoročně sešla u kapelníka skupiny Olympic Petra Jandy na jeho zahradní party. Tentokrát ji hostitel společně s manželkou Alicí nazval „Barevnou“ a tak bylo doporučeno nechodit v bílém oděvu.

„Slavíme, že se s přáteli můžeme přivítat bez náhubku, tedy roušky a po dlouhé době se obejmout, tak doufám, že to sem někdo nezatáhne,“  svěřil se v dobré náladě Petr Janda.

Petrova dcera Eliška se chystá pod čepec

„Mně dělají radost všechny čtyři děti a svatba je taková třešnička na dortu. Samozřejmě se těším a doufám, že jim to vyjde stejně jako dceři Martě. Eliška s Petrem se k sobě hodí. Oba dva jsou chytří a vzdělaní, tak jim budu pochopitelně držet palce,“ okomentoval budoucí dceřinu svatbu Petr.

A jak dál s kapelou Olympic? „Jsme, jako mnoho jiných kapel, vlastně na startu jakoby nové sezóny.  Díky karanténě jsme přišli skoro o třicet koncertů a v současnosti budeme mít první dva koncerty a srpen by to už měl rozhýbat,“ poinformoval o budoucnosti legendární skupiny Olympic.

Konec povídání s Petrem Jandou by nebyl celý, kdyby se z nedání nepřidal vedle naslouchající baskytarista Milan Broum s rošťáckou poznámkou sobě vlastní: „Už mě svrbí prsty a zadruhé jsem moc dlouho doma a toulavé boty podupávají v předsíni. Už se vidím na šňůře.“