V garáži má Ferrari a Mercedes a teď musí Lenka Hlavatá vystačit 550 korunami na týden. Jak to zvládne?
Zdroj: TV Prima

V garáži má Ferrari a Mercedes a teď musí Lenka Hlavatá vystačit 550 korunami na týden. Jak to zvládne?

Vytvořeno dne 15.01.2021

Další díl úspěšné reality show televize Prima, Milionář mezi námi, tentokrát z komfortu a luxusu vytrhne milionářku Lenku Hlavatou. Spolumajitelka jedné z největších konzultačních firem v Česku na týden změní svůj život a vydá se v utajení do Českých Budějovic. S pouhými 550 korunami v peněžence opustí rodinu i své podnikání a bude pracovat jako dobrovolník. Sledujte v pátek ve 20.15 na Primě!

Video soubor

Vyrůstala v rodině samoživitelky, ale toužila po jiném životě. Chtěla být manažerkou ve velké firmě, cestovat a být svou paní. Šla si tvrdě za tím a vyplatilo se. Vystudovala dvě vysoké školy a vrhla se do podnikání. S manželem založili poradenskou firmu Hlavatý & Partners Consulting Group, která patří mezi nejúspěšnější tuzemské poradenské skupiny. Kromě toho vlastní slušný vozový park. V garáži parkují Ferrari 308, dva Mercedesy i závodní rally speciál Alfa Romeo. Lenka je totiž také vášnivou automobilovou závodnicí.

"Umím uvařit z 550 korun na týden. Samozřejmě je lepší, když jsou na to dva, jednak se pro druhého lépe vaří a jednak máte větší prostor realizovat tzv. úspory z rozsahu. Jde při tom hlavně o rozumnou kombinaci surovin, které se dají využít na různé způsoby. Já osobně nejsem moc náročná, co se jídla týká, a kupříkladu jen pro sebe mě vařit nebaví. Ale měla jsem například luxusní šťouchané brambory s libečkem, které jsem si navíc sama nasbírala v rámci paběrkování s Potravinovou bankou," uvedla Lenka Hlavatá.

V pořadu Milionář mezi námi se z milionářky Lenky Hlavaté stala dobrovolnice Lenka Veselá. Vlak ji dovezl do Českých Budějovic, kde se zapojila do aktivit Potravinové banky, do programu traumatizovaných dětí a do pomoci při hipoterapii dětí, ze které si odnesla bolestivou památku.